Göz Makyajı istanbul beylikdüzü yada büyükçekmecede iyi kaş alan yer?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Liar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2008
625
9
arkadaşlar kaş konusunda iyi bildiğiniz bi kuaför var mı beylikdüzü büyükcekmece civarında?

barış mahallesinde hair line kuaförü öneririm:KK34:

arkadaşlar kaş konusunda iyi bildiğiniz bi kuaför var mı beylikdüzü büyükcekmece civarında?

cnm ya biraz geç kaldım galiba. sen şimdiye kadar bulmuşsundur. ama ben yinede büyükçekmece de Güven Ayhan kuaförde Nigar ı tavsiye ederim.

cnm ya biraz geç kaldım galiba. sen şimdiye kadar bulmuşsundur. ama ben yinede büyükçekmece de Güven Ayhan kuaförde Nigar ı tavsiye ederim.

nigar iyi ama her zaman cok yogun, cok bekletiyor..
bunun disinda kesinlikle gitmeyin diyicem bir kasci var, espina kuaforde sezen...
"espina kuaför büyükçekmece salonunda kaşcı sezen diye biri var.
arkadasımın kasını mahvetti, meger nedeni kaş kontürü satmakmış, yani dövme yaptırmasını sağlamak.ilk önce kasınızın çok kötü ve seyrek olduğuna inandırmaya çalısıyor.sonrada rezil ediyor, zaten makyajından ve kıyafetinde ne kadar basit biri olduğunu anlayabilirsiniz, bilmeden girerseniz benim gibi :) önyagılı davranmak istemesenizde maalesef, ukela tavırları, terbiyesizliğiyle , lütuf eder gibi yanınıza gelisi ile zaten kendini gösteriyir
basit, seviyesiz bir yer..kesinlikle önermiyorum..":KK19:

espina buyukcekmece kuaforde kaş alan sezen cok basit biri ve cok kötü kaş alıyor..
üzüldüğünüzle kalırsınız birde kendi beceriksizliğini örtmek için hakaret yersiniz...

buarada guven ayhanda nigarda musteri kayiriyor, bunu söylemeyi unutmuşum..
devamlı gelen sacını orda yaptiranlara daha iyi davranıyorlar, nigar onlara randevu veriyor,ama esine yani guvene sac yaptırmıyosun..bence bu konuda iyi deil ama tabi bir mahalle kuaförü icin , cok kötü degil, ama ne bileyim benim gibi sacinizi bahcecik , moss gibi yerlerde yaptiriyorsaniz tabiki oraya guvenemezsiniz..
neyse nigarda musteri kayiriyor, guler yuzlu davraniyor ama, mesela agdaya sana diyor kizlar da cok iyi yapior..ordaki kizlar beceriksizin teki agda yapiorlar yarisini kiriyorlar..istediine agdaya giriyor, istemedigine kizlari kakaliyir..istediine randevu veriyor, yani cifte standart uyguluyorlar, habeiniz olsun...

buarada guven ayhanda nigarda musteri kayiriyor, bunu söylemeyi unutmuşum..
devamlı gelen sacını orda yaptiranlara daha iyi davranıyorlar, nigar onlara randevu veriyor,ama esine yani guvene sac yaptırmıyosun..bence bu konuda iyi deil ama tabi bir mahalle kuaförü icin , cok kötü degil, ama ne bileyim benim gibi sacinizi bahcecik , moss gibi yerlerde yaptiriyorsaniz tabiki oraya guvenemezsiniz..
neyse nigarda musteri kayiriyor, guler yuzlu davraniyor ama, mesela agdaya sana diyor kizlar da cok iyi yapior..ordaki kizlar beceriksizin teki agda yapiorlar yarisini kiriyorlar..istediine agdaya giriyor, istemedigine kizlari kakaliyir..istediine randevu veriyor, yani cifte standart uyguluyorlar, habeiniz olsun...

evet aslında bu konuda haklısın. istediğine randevu veriyor istediğine vermiyor demişsin ben sana daha acısını söyleyeyim randevu saatinde gidip 45 dak bekledim. çekmecede doğru dürüst kaş alan biri yok. nigar kötünün iyisi. kaşı rezil etmiyor en azından mantığıyla gidiiyorum. adam gibi bir alternatifim olsa gitmem o ayrı. birkaç kuaför denedim felaket. o nedenle nigar devam.

yaklaşık 7 sene önce cengiz topelde durağın arkasındaki kuaförde (durağın da kuaföründe adını bilmiyorum maalesef, ışıklardan turgut özal bulvarına giderken ilk durak) Selma adında bir kaşçı vardı. onun üstüne bilmem. ama izini kaybettim maalesef:KK14:. gözüm kapalı gittiğim tek kaşçıydı .

nerdesin Selma ????

Bu konuyu tekrar canlandırmak istedim. Acaba iyi kaş alan bir yer bulabildiniz mi? Benim de en büyük derdim iyi kaş alan yer bulamamak çünkü kaş yüzün ifadesini çoook değiştiriyor.

X