Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası İstanbul Beylikdüzü - Beykent Kreş Anaokulu Acil Yardım

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

sewwwgi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2010
35
3
Merhaba;

İstanbul Beylikdüzü'nde Beykent civarında güvenebileceğimiz uygun fiyatlı kreş anaokulu arıyorum. Tecrübelerinizi paylaşırsanız yönlendirme yapabilirseniz çok sevinirim..
Teşekkürler..

Merhaba;

İstanbul Beylikdüzü'nde Beykent civarında güvenebileceğimiz uygun fiyatlı kreş anaokulu arıyorum. Tecrübelerinizi paylaşırsanız yönlendirme yapabilirseniz çok sevinirim..
Teşekkürler..
beykent şeker akademi ve ilk filizim anaokulunda çalışan öğretmen arkadaşlarım vardı iyi bir okul olduklarını biliyorum tavsiye ederlerdi.. Fiyat olarak çok uygun değiller sanırım.. Bunların dışında beylikdüzü adakentte portakal ağacı anaokulu iyi diye biliyorum. Elit çocuk akademisi- ada çocuk anaokulu ve little flowers kindergarten den uzak durun derim..

birde adakentte çiğdem taşlıdan çocuk yuvaları iyi 600 tl civarı fiyatlarıda..

merhabalar
benim çocuklarımın ikiside beykentte bulunan özel minik umutlar anaokulu na gidiyor hem ekip olarak hem de yöneticilerin her zaman güler yüzlü yaklaşımlarıyla fazlasıyla elektrik aldık hem ben hem çocklarım üstelik fiyatları çok uygun bence bi uğrayın derim :)

evet orayı bende biliyorum ilk görüşmem de hemen ısınıp çocuğumu kaydettirdim sıcak bir aile ortamı herşeyden önce özel minik umutlar anaokulu

VokalleTE="hsybsr, post: 42497821, member: 233690"]beykent şeker akademi ve ilk filizim anaokulunda çalışan öğretmen arkadaşlarım vardı iyi bir okul olduklarını biliyorum tavsiye ederlerdi.. Fiyat olarak çok uygun değiller sanırım.. Bunların dışında beylikdüzü adakentte portakal ağacı anaokulu iyi diye biliyorum. Elit çocuk akademisi- ada çocuk anaokulu ve little flowers kindergarten den uzak durun derim..[/QUOTE]
beykent şeker akademi ve ilk filizim anaokulunda çalışan öğretmen arkadaşlarım vardı iyi bir okul olduklarını biliyorum tavsiye ederlerdi.. Fiyat olarak çok uygun değiller sanırım.. Bunların dışında beylikdüzü adakentte portakal ağacı anaokulu iyi diye biliyorum. Elit çocuk akademisi- ada çocuk anaokulu ve little flowers kindergarten den uzak durun derim..

Çok çok özür dilerim. Ama ne olur bana acil cevap yazın. Oğlum 3.5 yaşında 1 haftadır elit cocuk akademisi ne gidiyor. Neden uzak durun dediniz sorun ne ne olur acil cevap yazın bana

VokalleTE="hsybsr, post: 42497821, member: 233690"]beykent şeker akademi ve ilk filizim anaokulunda çalışan öğretmen arkadaşlarım vardı iyi bir okul olduklarını biliyorum tavsiye ederlerdi.. Fiyat olarak çok uygun değiller sanırım.. Bunların dışında beylikdüzü adakentte portakal ağacı anaokulu iyi diye biliyorum. Elit çocuk akademisi- ada çocuk anaokulu ve little flowers kindergarten den uzak durun derim..

Çok çok özür dilerim. Ama ne olur bana acil cevap yazın. Oğlum 3.5 yaşında 1 haftadır elit cocuk akademisi ne gidiyor. Neden uzak durun dediniz sorun ne ne olur acil cevap yazın bana[/QUOTE]
yakın arkadaşlarım ada çocuk ve elitte öğretmen olarak çalıştılar ve hoş olmayan şeylerle karşılaştılar.. ada çocuk ve elit çocuk akademisinin sahipleri ortak ve işletme şekilleri aynı. yemekten kıs malzemeden kıs veliye oyna herşey göstermelikti. facebooka resim yükleyip velilerin gözünü boyamak asıl amaç.. 700 liraya sigortasız öğretmen çalıştırıp bayram seyran izin kullandırtmayan ama çok mutlu çok kaliteli bir yuvayız işletmeyiz görünümü veren bir yer.. takip etmenizi öneririm.. çocuğunuz kaç yaşında bilmiyorum ama habersiz ziyaretlerde bulunup kameradan değil sınıfa girerek gözlemleminizi herşeyin yolunda olup olmadığını yemek saatinde neler verildiğini özellikle ikindi kahvaltılarının nasıl geçiştirildiğini görmenizi dilerim. bunlar 6-7 ay once olan durumlar şuan değişmişlerse bilemem.. ancak insanların çok fazla değişebileceğini düşünmüyorum.. anaokul işi biraz vicdan işi..

VokalleTE="hsybsr, post: 42497821, member: 233690"]beykent şeker akademi ve ilk filizim anaokulunda çalışan öğretmen arkadaşlarım vardı iyi bir okul olduklarını biliyorum tavsiye ederlerdi.. Fiyat olarak çok uygun değiller sanırım.. Bunların dışında beylikdüzü adakentte portakal ağacı anaokulu iyi diye biliyorum. Elit çocuk akademisi- ada çocuk anaokulu ve little flowers kindergarten den uzak durun derim..

Çok çok özür dilerim. Ama ne olur bana acil cevap yazın. Oğlum 3.5 yaşında 1 haftadır elit cocuk akademisi ne gidiyor. Neden uzak durun dediniz sorun ne ne olur acil cevap yazın bana[/QUOTE]

Merhaba. Benim cocugum da elit cocuga gidiyor. Biraz daha bilgi verir msnz. Bu ara rahatsiz oldugum konular da var. yorumu okuyunca moralim bozuldu. Elit cocuga gonderen anneler varsa bilgi alisverisi icin gorusmek de isterim.

Elit e iş başvurusunda bulunmak üzereyken bu yazılanları okuyunca soru işareti olustu zihnimde güven onemli.

X