İstanbul Bakırköy 12 Nisan Buluşma Fotoğrafları

BolSekerli

Nirvana
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2007
4.015
1.088
Sonunda bende KKlı kardeşlerimle buluştum...

Çok güzel, çok sıcak, zevkli bir buluşmaydı benim için. Her ne kadar ben biraz geç kalsamda. :) Böcük beni vuracak diye korktum ama o da ne, burada bir cadı olarak tanıdığımız böcüğümüz meğer çıtı pıtı bir hanfendiymiş... :roflol:

Gülpembe aynı sevecenlik ve tatlılıkta, bennusu zaten dışardan da tanıştığım güzeller güzeli can arkadaşım...

Toredo ve annesi de gerçekten çok hoşsohbet insanlardı ve çok dertleştik. :KK43: Hemen hemen aynı kardere sahibiz.

Lady cadısı geç kaldı ve ne yazık ki biz artık kalkmak zorundaydık onu göremedik küstüm ona ben. :eek:klava:

Kısaca çok ama çok güzel bir buluşmaydı sizlere tanıştığım için çok mutluyum kızlar.
a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

Ve resimler, lütfen alıntı yapmayalım kızlar...

RESıMLER SıLıNMıŞTıR.

Son düzenleme:
uyyy ben bunları tanıyom sankım aboww ünlü oldum :eek:
ben hepınızı cok sevdım laa
canlarım benım ıyıkı varsınız bırazdna gelcem sımdık reklam yapam sıteye

ühüüüüü bni niye götürmedinizzsenağlama..ayrıca ben su kırmızılı fıstgı beyendimmm danısabilimüyük:jeyyar:

şirinciklerimmm hepiniz cok datlu cıkmısınız..bidakisine bnide cantaya atıp götürünsırnaşık şey

Bayılıyorum böyle buluşmalara harikasınız kızlar hepiniz biribirinizden güzelsiniz maşallah :nazar:
Eee boşuna demiyoruz k.k nın butun hanımları fıstık gibi diye .Dostluğunuz daim olsun yine tekrarları olur işallah yerimseniben

böcüğüm, bir boy daha büyük koysaydın..
toplu fotolar tam seçilmiyor..

hiç kıskanmadım:1closedeyes:

kızlar mhteşemsiniz ama aldıklarınızı da merak ediyorum

böcügüm balım ünlü oldun beee kaydirigubbakcemile3
hadi gene iyisin şaka bir tarafa cok güzelsiniz kıslar maşallah :nazar:
dostlugunuz daim olsun inşallah :lepi:

Lady cadısı geç kaldı ve ne yazık ki biz artık kalkmak zorundaydık onu göremedik küstüm ona ben. :eek:klava:

arkadaşımın düğünü olmasa sizlerle olucaktım benneyaptımki
bi dahaki sefere inşallah daha kalabalıkça buluşmaya yerimseniben

ühüüüüü bni niye götürmedinizzsenağlama..ayrıca ben su kırmızılı fıstgı beyendimmm danısabilimüyük:jeyyar:

şirinciklerimmm hepiniz cok datlu cıkmısınız..bidakisine bnide cantaya atıp götürünsırnaşık şey

tanışak :jeyyar: bıdahakı sefere
böcüğüm, bir boy daha büyük koysaydın..
toplu fotolar tam seçilmiyor..

hiç kıskanmadım:1closedeyes:

daha yok nan azla yetınmeyen coğu bulamaz
dığer arkdaslarımızda fotolar var onlarda koycak
hepınıze cok tşk ederım

Çok guzel cıkmıssınız her bırınız.. kk nın tum guzel hatunları bulusmus heralde... kaydirigubbakcemile3

Böcük senıde gormus olduk bu vesıleyle.. kıme alayım senı sule bakım.. :jeyyar:

kknın hatunlarının hepsi ayrı güzel..allah muhabbetinizi bozmasın..hep böyle gülün inşallah..

Cok güzel cikmissiniz eglenceli bir gun gecmis suratlarinizdan belli valla kıskandım simdik he ben gelemedim diye Çok üzgünüm çoook

Sonunda bende KKlı kardeşlerimle buluştum...

Çok güzel, çok sıcak, zevkli bir buluşmaydı benim için. Her ne kadar ben biraz geç kalsamda. :) Böcük beni vuracak diye korktum ama o da ne, burada bir cadı olarak tanıdığımız böcüğümüz meğer çıtı pıtı bir hanfendiymiş... :roflol:

Gülpembe aynı sevecenlik ve tatlılıkta, bennusu zaten dışardan da tanıştığım güzeller güzeli can arkadaşım...

Toredo ve annesi de gerçekten çok hoşsohbet insanlardı ve çok dertleştik. :KK43: Hemen hemen aynı kardere sahibiz.

Kısaca çok ama çok güzel bir buluşmaydı sizlere tanıştığım için çok mutluyum kızlar.
a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

Ve resimler, lütfen alıntı yapmayalım kızlar...

]

ayy hepiniz çok tatlısınız...
dostluğunuz sürsün hiç bozulmasın inşallahhh...

X