İstanbul Avrupa Yakası Çocuk Doktoru Tavsiyesi

merwus

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2014
1.989
964
merhabalar. Oğlum 1 yaşına geldi ve 9 aydır devam ettiğimiz doktorumuzu değiştirme kararı aldık. internettw yeterli yorum bulamadım. Forumda da yakın tarihe ait benzer konuya rastlamadım. Avrupa yakası doktor önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Doktor işi şans işi . Bizz devlet Hastanesi'ne gittiğimiz halde doktor çok ii. Umarım siz de iyi bir Dr bulabilirsin iz

Doktor işi şans işi . Bizz devlet Hastanesi'ne gittiğimiz halde doktor çok ii. Umarım siz de iyi bir Dr bulabilirsin iz
İnşallah. Devlet hastanesinde iyi bir doktor biliyorum aslında ama 1 yaşında çocukla beklemek çok zor oluyor. Randevu araları 5 dakika ama doktor acelesiz muayene ettiği için içer giren 10 dakikada çıkarsa şükür. Kısmet

İnşallah. Devlet hastanesinde iyi bir doktor biliyorum aslında ama 1 yaşında çocukla beklemek çok zor oluyor. Randevu araları 5 dakika ama doktor acelesiz
muayene ettiği için içer giren 10 dakikada çıkarsa şükür. Kısmet
Sizin dr nuz kim hastane ve ısım veriri misniz bende dr arıyorum

Sizin dr nuz kim hastane ve ısım veriri misniz bende dr arıyorum
Ben hala doktor arayışındayım ama yeğenim Mehmet Akif Ersoy Eah İnönü semt kliniğinde Canan hanıma götürüyor. Gerçekten çok ilgili bir doktor. Yalnız bekleme süresi uzun geliyor bana. Acil servise başvurduğumuzda Sefaköy Medipol Hüseyin bey muayene etmişti. Çok memnun kaldık acil servis olmasına rağmen. Acil doktorları çoğu zaman ilgisiz asık suratlı oluyor yada bize öylesi denk gelmişti bilemem. 15 ay kontrolüne kendisine götürmeyi planlıyorum.

Merhaba dr erkan aslan. Tavsiye ederim gereksiz ilac vermiyor. Medicanadaydi simdi ayrilmis ama netten bulabilirsiniz

X