İstanbul Anadolu Yakası Kadın Doğum Doktor Önerisi

Kadriye Hanım mi yaptı bu dediklerinizi? Ben de kendisine gidiyorum,çelişkiye düştüm şimdi

Kadriye Hanım mi yaptı bu dediklerinizi? Ben de kendisine gidiyorum,çelişkiye düştüm şimdi
Evet malesef. Yani bana yaptı diye herkese yapacak değildir heralde, memnun olanı da çok ama memnun olanlar benim gibi gebelik tansiyonu yaşadı mı orası meçhul, sadece sorunsuz hamileler midir bilemem. Ben de giderken çok memnundum finale kadar. O hamileliğimden 2 sene önce de düşük yaşarken ona gidip memnun kalmıştım fena değildi. Ama yaşadıklarımdan sonra bende ve ailemde ona karşı kırgınlık ve güvensizlik yaşattı ve o güne kadar herkese önerirdim ama artık bu durumu anlatıyorum kadın doğum uzmanı tavsiyesi isteyen veya ona giden olunca. Komplikasyonları anlatmama rağmen hafife alması, zor günlerim gelince sorumluluk almaması, tanımı koyamayıp başkasının koyduğu o malum tanıyı duyunca(gebelik tansiyonu) yapamayacağını belirtmesi, doğumumu saatler içinde yapması gereken farklı doktor arayışlarına girmek zorunda kalmam, en zor günlerimi yaşarken beni sonra sormaması çok kırdı. Bir de üstelik bio’sunda “riskli gebelikle ilgilendiğini” yazarken. İsterseniz bi düşünün değerlendirin, gitmeyin demem asla.

Düşüneceğim,bir riskim yok şimdilik.ikinci bebeğim olacak.ilk dogumumda çakmak erdem de sevil hanıma gidiyordum.ama zaten herşey çok normal olduğu için hangi doktor olsa fark etmezdi. Şimdi Kadriye hanımla yola başladım ama tabi yaşım artık 34 ,bir sorun olursa ne yaparım bilmiyorum.

İnşallah sağlıkla alın kucağınıza zaten ilk hamileliğiniz güzel geçmiş. Benim sorunlarım görünürde 34’de başlamıştı 35.haftada doğum oldu mecburen. Ama sanıyorum bu durum 20.haftada detaylı ultrasonda görülebilirmiş ona da aynı klinikte yönlendirdikleri bir perinatolog bakmıştı.

Anladım,neyse ki anne de bebek te şimdi iyi . Sizin yazınızdan sonra deli gibi forumlara bakıyorum Kadriye hanımla ilgili yorumlara,olumsuz başka birşey bulamadım. Hayırlısı ile kavuşurum inşallah bebeğime.

Merhaba tekrardan... sizinle bu mesajlasmanin üzerine ben maalesef bir düşük yaşadım.bebegim 12.haftada olmalıydı ama maalesef 9.haftada kalbi durmuş ,hafif lekelenme yaşadım,Kadriye hanıma yazdım,sakin ol,sabah gel bakalım dedi.ama ben dayanamadım Ümraniye afiyet Hastanesi'ne gittim. Sümeyra ertemel nobetciydi ,ondan öğrendim bebeğimi kaybettiğimi... sonrasında Kadriye hanıma haber verdim..üzüldüm dedi ama uzun zamandır hastası olmama rağmen bir daha ne yazdı ne merak etti .ben yaşadıklarımin etkisiyle bunu şimdi dusunebildim.herseyimi afiyet Hastanesi'nde hallettim,kendi doktoruma gitmeye gerek bile duymadım....belki de her işte bir hayır vardır ,Kadriye hanımla yollarımız ayrılmış oldu ...bir daha gebe kalırsam tercih etmem sanırım...

Merhaba buraya çok girmediğim için yeni okudum, çok geçmiş olsun herşeyde bir hayır vardır. Ben de lekelenme yaşadığımda ona yazmıştım(doğum yaptığım hamileliğimin 9.haftasında aynı şekilde ben de lekelenmiştim o dönem çok sık yaşanan bişey bu duyduğum kadarıyla da). Bana da aynı şekilde sakin ol demişti ben de erdem hast nöbetçi doktora gitmiştim bana düşük başlamış diyip progesteron iğne ve fitil yapmıştı belki tutunur diye. Progesteron sayesinde tutundu bebeğim iyi ki hastaneye gittim, dedim ya işte bu konuda evham yapmak gerekiyor. 1 hafta işe gitmedim kayınvalidem ve annem 2 hafta yanımda durdu. Siz de giderek çok iyi yaptınız, en azından sizin kendi sağlığınız için bir müdahale yapmışlardır. Biraz dinlenin eminim güzel bir hamilelik süreci ve bebişiniz size kavuşmayı bekliyor, şimdi zamanı değilmiş diyelim. Benim de ilki dış gebelikti, 2.hamileliğimde doğurdum bebeğimi.

Çok teşekkür ederim, düşük durumunu kabullenmek , hormonlarının normale dönmesi bir süreç tabiki... Rabbim hayırlısını versin. Bu anlamda afiyet Hastanesi Sümeyra hanımla tanışma fırsatım oldu...bundan sonra onunla devam ederim ...her defasında nasıl olduğumu sordu ,"ağrım yok iyiyim" dedigimde de "ben ruh halin nasıl ,iyi misin diye soruyorum" dedi ..empati yeteneği çok yüksek bir doktor ... Hepimizin hakkında hayırlısı olsun,iyi doktorlarla karşılaştırsın inşallah

Ya evet benim de hamileliğimin 34.(yani sondan bi önceki haftası) tanıştığım erdem’deki ayça hanım da sürekli sağolsun beni aradı sordu. Allah razı olsun, kendi hastası bile değildim hastaneye yatmıyorum diye ne kadar arattırdı beni asistanına durumun iyi değil hastaneye yat şunu yap diye, sonra da 1-2 kez bebeğin ve benim durumumu bile sordu doğumumu o yapmamış olsa da. Bi daha hamile kalırsam gideceğim kişi olabilir hayırlısı olsun. İnşallah iyi doktorlarla kaşılaşalım vardır bunda bir hayır diyelim

sizin yaşadıklarınızın farklı bir durumla birebir aynısını yaşadım. Allaha havale ediyorum. hepsini okuyamadım bile sinirim zıpladı. İYİ DOKTOR ZOR DURUMDA BELLİ OLUR. SIKINTISIZ GEBEYİ EBEDE DOĞURTUYOR.
Allah evlatlarımızı korusun. sizin adınıza da çok üzüldüm

Merhaba, iyi bir kadın doğum doktoru araştırması yaparken sizin ve Esra hanımın yazdıkları karşıma çıktı. Doğum yapalı 11 ay geçmesine rağmen o kadar sinirliyim ki Kadriye hanıma herkese nasıl biri olduğunu anlatmak istiyorum. Abla gibi yapmacık görünen ama içeriği bomboş olan bir doktor maalesef. Epudral sezeryan oldum. O kadar uğraştı ki bebeği çıkarmak için kötü olup bayılmışım. Ve kendisinin bundan haberi yok!!! Doğumu bitirmiş bana birşey söyleme tenezzülünde bulunmadan çıkmış gitmiş. Hadi bunu geçtim, epudral anestezi bende yan etki yapıyor. Kulaklarımda uğultu ve baş ağrısı oluyor. Mesaj atıp ne yapabilirim dedim sadece ağrı kesici ismi verdi. Bir geçmiş olsun bile yok. Ayrıca doğru konuşmayan bir kadın maalesef ki. Bir de muahafazakar. Tüp bağlatma ücretini hastane belirliyor dedi. Hastane de Kadriye hanım böyle söyledi dedi. Yani topu hastaneye atıp rahat ediyor. Güya muayenehaneye gidiyorsunuz, devlet hastanesi gibi. Bir an önce kesip biçeyim ki klinikteki hastalara dönüp, paraları cebe atayım. Hiçbir şekilde tavsiye etmiyorum. Hakkımı da helal etmiyorum.

Merhaba ,deneyiminiz için çok üzgünüm. Ben de düşük yaptım ve kendisinin çok ta umurunda olmadı . Herşey para odaklı olmuş ... Şuanda gitmiyorum ama hisar Hastanesi'nde Esra hanımdan memnun kaldım ve çok kişi de tavsiye ediyor... Maalesef Kadriye hanımda adını koyamadığım bişey vardı ve onun ne olduğunu şimdi daha iyi anlıyorum...

Zeynep kamil hastanesinde nazan tarhan . Doktor da bulunuyor muayene sırasında sadece asistanları yok yani . Özellikle sabah erken saatlerde randevu almanı tavsiye ederim ki hoca da orada olsun çok ilgili yemin ederim hiç bir detayı atlamiyorlar ben çok memnun kaldım tavsiye ederim

Sizi etkilemek istemem ama memnun kalmadım .kistlerim varmış, aylarca gittim birşey söylemedi.çatlatma iğnesi vs kullandım . Daha sonra kendiliğinden hamile kaldım ve bebeğimi kaybettim çok ta ilgilenmedi. Onun yerine hisar Hastanesi'nde Esra tuştaş Haberal var,onu tavsiye ederim.
Memnun kaldınız mı

Bende tam bilmiyorum Instagram da görerek randevu oluşturdum. Tekrar araştırayım dedim ama emin olamadım. Kendimi güvenilir birine teslim etmek isterim. Muayene olacağım gebelik için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…