İstanbul Anadolu Kadın Doğum doktor tavsiyesi

kartalice1903fe

Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2024
217
147
25
Arkadaşlar İstanbul Anadolu Yakasında Göztepe, Ümraniye , çekmeköy Ataşehir civarı tavsiye edeceğiniz kadın doğum doktoru var mıdır? ( Medicalpark, Medipol, Erdem Has. Medicana vb. hastanelerde olabilir) özellikle güler yüzlü olması kadın olması ve telefon numarası vermesi ilk kriterim. Acil durumda ulaşabileceğim doktor istiyorum.

Son düzenleme:
Arkadaşlar İstanbul Anadolu Yakasında Göztepe, Ümraniye , çekmeköy Ataşehir civarı tavsiye edeceğiniz kadın doğum doktoru var mıdır? ( Medicalpark, Medipol, Erdem Has. Medicana vb. hastanelerde olabilir) özellikle güler yüzlü olması ve telefon numarası vermesi ilk kriterim. Acil durumda ulaşabileceğim doktor istiyorum.
Medical Park Göztepe - Gökmen İyigün…15 senedir ona gidiyorum daha iyisini cidden tanımıyorum

Pendik medipol hastanesi saadet ünsal, kapalı naif ve kibar bi kadın aynı zamanda öğretim üyesi şiddetle tavsiye ederim hastane yer olarak da ulaşım sıkıntısı yaşamayacağınız biyerde

Arkadaşlar İstanbul Anadolu Yakasında Göztepe, Ümraniye , çekmeköy Ataşehir civarı tavsiye edeceğiniz kadın doğum doktoru var mıdır? ( Medicalpark, Medipol, Erdem Has. Medicana vb. hastanelerde olabilir) özellikle güler yüzlü olması kadın olması ve telefon numarası vermesi ilk kriterim. Acil durumda ulaşabileceğim doktor istiyorum.

Kadıköy Medipol Ece hanm vardı
Medicana Ataşehirde Betül hanım
Acıbadem Ataşehir tercihinizde yok ama parvana hanım Birgül hanım iyidir

Medicana Çamlıca da Gizem hanım var. Çok tatlı ve ilgili. Uzun uzun konuşan biri. Eşimin bile tüm sorularını sabırla yanıtlamıştı. Sadece hastane bence çok iyi değil. Medicana Ataşehir mesela daha konforlu bir hastane. Ama orda sadece Sibel hanıma gitmiştim. Pek uyuşmamıştık :)

Not: gebelik takibi için gitmedim.

Medicana Çamlıca da Gizem hanım var. Çok tatlı ve ilgili. Uzun uzun konuşan biri. Eşimin bile tüm sorularını sabırla yanıtlamıştı. Sadece hastane bence çok iyi değil. Medicana Ataşehir mesela daha konforlu bir hastane. Ama orda sadece Sibel hanıma gitmiştim. Pek uyuşmamıştık :)

Not: gebelik takibi için gitmedim.
Çok teşekkür ederim ☺️

X