İstanbul 2017 Avrupa Yakası Kadın Doğum Doktor Önerisi ve Fiyatları

SerenityMamoru

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2016
184
68
Merhaba,
Normal doğum düşünüyorum. Sizden bildiğiniz gittiğiniz memnun kaldığınız özel kadın doğum hastanelerini, muayene ve biliyorsanız doğum fiyatlarınızı paylaşmanızı istiyorum. hem araştıran bilgi bekleyen bir çok üye gördüm hepimize faydası olur diye düşünüyorum :) anadolu yakası için çok gördüm ama avrupa yakası hiç yok. Aradığım hastanelerde muayene ücreti söylüyor doğum ücreti gitmeden vermiyor. En son aldığım fiyatları sizinle paylaşayım;

Balat Hast. Muayene 102 TL Doğumlarda tek veya çift kişilik odalar mevcut

Medilife Çapa Muayene 65 TL Yeni doğan bakım üniteleri var. Doğum da tek kişilik odalar mevcut

Nisa Hast. Baya güzel yorumlar okudum ama bana ters kaldığı için gidemedim hiç. Muayene 65- 80 TL arası doktora göre değişiyor. Normal Doğum 950 TL

Yıldız Academia Muayene 50 TL

Medical Park Fatih Muayene 157 TL

Bilge Hastanesi Muayene 60 TL

Başarı Hastanesi Muayene 65 TL

Ben yeni bilgiler edindikçe konuyu güncelleyeceğim. Sizde gittiğiniz hastaneler de sorup öğrenebilirseniz veya bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim. hem uygun hem iyi bir hastane arıyorum. inş bulalım :)

Son düzenleme:
Bugün koç üniversitesi hastanesini aradım muayene ücretleri 122 tlymiş ama doğum ücreti için bilgi alamadım mesai sonlarıydı yarın tekrar arayacağım bilgi paylaşırım buraya :) bu arada şu an medicalpark bahçelievlere gidiyorum 205 tl muayene ücreti veriyorum..

Ya ben de bu konuda araştırma yapıyorum. Türkiye hastanesini övdüler bana özge coskun cok iyi normal dogum da yaptırıyor dediler ama hic gitmedim. Bir randevu alıp gitmeyi düşünüyorum. Muayene ücreti 110 tl sanırım doğumu da sormadım daha.

Koç üniversitesiyle görüştüm 3500 tl normal doğum epidural istersek +1000 tl ekleniyor sezeryanda 4000 tl aynı şekilde epidural istersek +1000 tl ekleniyor..

Medicalpark bahçelievlerde de normal doğum 4000 tlymiş...

Çok kararsız kaldım koç üniversitesindeki doktorların özgeçmişleri çok iyi ama alıştığım doktora mı devam etsem diyorum..

ben de kararsızım doğurdum doğurucam. gittiğim doktoruda değiştirmek istemiyorum. kafam karışık :/

Normal Doğum ücretleri çok fazlaaa. özel sağlık sigortamız da yok. napıcaz bilemiyorum. medilife çapa hastanesi varmış uygunmuşta doğum ücretleri öyle duydum

Normal Doğum ücretleri çok fazlaaa. özel sağlık sigortamız da yok. napıcaz bilemiyorum. medilife çapa hastanesi varmış uygunmuşta doğum ücretleri öyle duydum
Medilife yerine özel çapayı öneririm size ablam orda altan beyde doğum yaptı sezeryan olmasına rağmen çok kısa sürede iyileşti ayaklandı:)

Ben sonunda hastanemi buldum :)kısmet olursa florya medicalparkta doğum yapıcam muayene ücretleri 60 tl normal doğum anne bebek paketi dahil 4000 tl...

Yazdığınız fiyatları görünce şok oldum. Biz bugün eşimle sorduk. Esenler Güney hastanesi normal dogum 380 tl. Epudural normal doğum 830. Zorunlu sezeryan 450 . Yine esenler avissenna hastanesi normal 1000tl. Epudural normal doğum 1150. Zorunlu sezeryan 1150 isteğe göre sezeryan ise 1650 tl. Bu avisenna hastanesi fiyatlarinın içine doğumdan sonra yapılması gereken 14 testte dahilmiş. Yani ekstra ucret çikarılmayacakmis.

hayrlı doğumlar inşallah , teşekkür ederim :)

yok mu istanbul avrupa yakası kadın doğum özel tavsiyesi olan? giden memnun kalan???
Surp pırgiç ermeni hastanesi opr dr ağavni tezenli der tek geçerim daha iyisi bence yok kendini güvende hissetmek bol bol gülmek pozitif ve fiyatı da uygun bi hastanede dopum yapmak istersen kalite arıyorsan adres budur ben orda doğum yaptım doktorumdan da hastaneden de cok memnun kaldım ermeni hastanesi diyince sadece ermeniler gidiyor zannetmesin kimse her milletten her dinden her yaştan her insan gidebilir doktorlaro da öyle kimsenşn kimseye bir ayırımı yok herkes mutlu

Mrb bn avrasya hospital tamer sozen e gidiodum 29+1 im cok ii bir doktor demislerdi ancak normal 1350 sezryan 2000 lira bnde bgn gidip ogrndim mecbur ve pahali geldi cnku sarilik testi olursa bebge 500 lira arti mesai sati disi doktor gelmesi gerekirse 300 vs gbi arti rakamlar var kucukkoy duygu hastnesi saide hanimda iyi bi doktor dedi cogu kisi normal 950 sezryan 1350 yari yariya oraya gidicm muane 60 avrasya 80 di.

merhabalar kızlar ,bende 28 haftalık oldum ama hala bir doktorda yada hastanede karar kılamadım.medipol sefaköyü önerdiler ama ordada şöyle bir sıkıntı varmış.isteğe bağlı sezeryanı kurum karşılamıyor 2800 civarında bir fiyat çıkıyormuş.zorunlu sezeryan 1400 iken isteğe bağlı arasında çok fark oluyor.sizinde önerebileceğiniz doktro yada hastane varmı acaba ,son 3 ayıma girdim ama hala ne doktor ne hastanede karar kılamadım .yardımcı olurmusunuz

Doğum odaları çok kötü Doğum da pahalı

Türkiye hastanesi mı daha gebeliğin devam Edip edemediğini anlayamıyorlar. Doğum mu asla

Anadolu yakasında tanıdıgım cok doktor var, isterseniz önerebilirim... Soner Doğanyılmaz normal dogumu çok öneriyor, hatta dikişsiz doğumda yaptırıyor, genel anlamda memnun kaldık biz...Umarım güzel doğumlarınız bebekleriniz olur.Yorucu işler bebek dogduktan sonra başlıyor.

son üç ayında olup doktor ve hastane ararken yalnız olmadığımı bilmek güzel bir his :)
o zaman ben de bildiklerimi yazayım
cerrahpaşada doğum için ekstra ücret ödemiyorsunuz. malzeme temini vs istiyorlar sizden
hizmet hastanesi (memorial hizmet- incirlide) dr hüseyin mutlu ya gidiyorum. muayene ücreti 175 tl .
normal doğum 4000 tl isteğe bağlı sezeryan ise 7500 tl idi.
özel okmeydanı hastanesinde dr osman batura sadece bir kez gittim . çok övüldü arkadaşlarım tarafından . ama bana dünyanın en kötü 4-5 saatini yaşattı. bu yuzden ben kendi adıma tavsiye etmiyorum.
türkiye hastanesini de şimdi çok övüyorlar ama forumdaki arkadaşları görüyorum ki memnun değiller.
Rabbim sağlık sıhhat içinde yavrularımızı kucağımıza almayı nasip etsin inşaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…