İsrail'den Gazze'ye kara harekatı

marien

Guru
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2011
173
97
Arkadaşlar hep birlikte Gazze için dua edelim.Bu ne biçim insanlıktır!Çoluk çocuk demeden bombalıyorlar..Havadan , karadan, denizden tam bir katliam var!! Allahım yardım et ne olur....

Allah kahretsin bu israili, ne menem bi şeymiş bunlar ya kimse bişey yapamıyor, dünyanın ipi ellerinde, beddua ediyorum sürekli, gazze ve tüm zulüm gören müslümanlarada dua ediyorum, ne yazıkki elimden başka bir şey gelmiyor, çok üzgünüm...

Rabim yardım etsin insanlık adına utanç bir durum ve en kötüsü de kimse bir şey yapmıyor yapamıyor

Elimizden hiçbir şey gelmiyor ki duadan başka.
Utanıyorum halimden ben burda rahatım önüme koyacak yemeğim var sağlığım sıhhatim ailem var onlarsa daha küçücük yaşta ölüyorlar Allahım bu nasıl bir acıı

Allah im Kahhar ismiyle kahretsin onlari..Rabbim yardimcilari olsun..bizim duadan baska caremiz yok..

Kızlar farkındaysanız Türkiyemiz azıcık karışsa Amerika çöreklenecek.müslüman ülkelerin listesi çıkarılmış gibi.bize de az kaldı...Allah'ım ateş altındaki tüm insanlara yardım et...

dua edelimde .. bir zamanlar one minute diyenler şimdide desinlerr ...

Mavi Marmara'da ölen vatandaşlarına sahip çıkamayanlar şimdi mi sesini çıkaracak, işlerine gelmiyor. O insanlar için dua etmekten bşka çare gelmiyor elimizden. Türkmenler ışid'in elinde, Uygur Türkleri Çin zulmü altında Filistin'de Müslümanlar göz göre göre öldürülüyor ve dünya izliyor. Allah yardımcıları olsun ama bu gidişle bizim de sonumuz iyi değil.

Chemical weapons ve chemical gas boms kullaniyorlar. Allah belalarini versin. Dertleri belli degilmi filistini yok etme. Snra sira boyle butun musluman ulkelere gelicek. birma bangaldesh te muslumanlar diri diri yakilip zulum goruyor, afrika oyle, suriye, irak, misir az kaldi sira bizlerede gelicek. G.t kadar insanlar yayilmis dunyayi yonetiyorlar. Biz bukadar insan bu g.t kadar insanlarla basa cikamiyoruz.

((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( Allah musluman kardeslerimizin yar ve yardimcisi olsun ben boylesi bir dunyada yasamis oldugum icin kendimden utanir hale geldim (((((((((

Abla ben hollandalilarla calisiyorum bu olanlardan haberleri bile yok. Butun yabanci yayinlar israili koruyor. Is yerinde kavga yaptim isleri gucleri musluman ulkeler. Aklim almiyo ya nasil oldu kucucuk pislikler koskoca ulkeyi ele gecirdiler ve kendi ulkeleriymis gibi yonetiyorlar. Ya dusunsenize bu bizim vatanimizin basina gelse koskoca turkiyeyi istanbul kadar biraksalar. Kokunu kurutucaksin bunlarin kokunu...

gecen facede bir resim gordum olmek uzere olan bir cocuk annesine bakiyodu dakikalarca gozyaslarimi tutamadim.Allahim nolursun bu insanlara yardim et diye Rabbime yalvarmaktan baska bisey yapamadim okadar kotu oldum ki hicbir kelimeyle anlatamam. facede surekki ölmus bebek resimleri goruyorum saatlerce kendime gelemiyorum icim okadar cok aciyoki nasil yaparlar bukadar zalim nasil olurlar aklim almiyo.

Allahım Müslüman kardeşlerimize yapılan bu zülümleri gördükçe içim parçalanıyor... Şu mübarek günde Rabbim onlara yardımcı olsun inşallah.Şu anda üstüne bombalar yağan biz olabilirdik ...Anneler evlatları için ne kadar korkuyor ne kadar çaresiz kim bilir!Biri bu katliama dur desin ..Sahilde top oynayan 4 minik yavru , küçücük bedenleri paramparça (Sen Gazze deki kardeşlerimizi koru Yarabbi , evlâtlarımızı koru Yarabbi!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…