İspanya'yı tebrik ediyorum

aphraell

Guru
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2008
158
1
Bizi oynamadan yenen, baş edemeyince kendini yerden yere atan Almanya'yı adeta ezerek yenen İspanya'yı tebrik ediyorum :dance: Hakederek, oynayarak aldılar kupayı, helal olsun!!! :hooray::hooray::hooray::hooray:

Bende tebrik ediyorummmmmmmmm...
Yaaaaa nasilmis pis alamanlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr yenildiniz isteee..

Almanlar hak etmiyordu, yine hakem taraf tuttu, ona ragmen
guzel oynadi Ispanyollar, hakettiler aldilar kupayi...:smiley-cool:
Almanlar catlasin ohhh (icim sogudu):teytey::teytey:

tebrik ederim ispanyayı.sonuna kadar haklarıydı ve müthiş bir maçtı.
aslında finale türkiye-ispanya daha çok yakışırdı ama şans işte
2010 dünya kupasında görüşürüz onlarla :dilcikar:

Almanlar hak etmiyordu, yine hakem taraf tuttu, ona ragmen
guzel oynadi Ispanyollar, hakettiler aldilar kupayi...:smiley-cool:
Almanlar catlasin ohhh (icim sogudu):teytey::teytey:
aynen katılıyorum.duygularıma tercüman oldun şekerim.içimin yağları eridi.almanlar şampiyon olamadılar ohh yaaaaaaaa
:teytey::sm_cool:

hele kupayı kaldırışlarını hayal ettimde bizimkilerinin içim eridi kalbimin birincileri :hooray:
ahımız yerde kalmadı:dilcikar: tebrikler İspanya a.s.

çok dua ettim o kupa almanlara yar olmasın diye çok..almanlar sevilmeyen millettir neden diye çok şaşırırdım hep..ama bu maçlar sayesinde ne olduklarını anladım...biz çatır çatır sarı kartlar çıkarken dün kendilerine çıkan her kartta itiraz ettiler..o kadar sevindimki ispanyanın kazanmasına...çokta güzel oynadılar helal olsun valla...hakettiler.yenilmeden şampiyon olan 2.takımmış...hiç yenilmemiş turnuva boyunca...elemelerde...almanlarda kedinin ciğere baktığı gibi baktılar

bu arada dün öğrendim..finale çıkamamamızın nedeni rüştüydü...ama hırvatistan maçında kulağına darbe almış zarı yırtılmış ve duyduğuma göre o tehlikeli birşeymiş..omurilikle bağlantılıymış ve denge sistemini bozuyormuş..çok üzüldüm öle olunca işte...deli volkan eli kolu dursaydı finali oynardık ne güzelll

almanya kazanmadiya o yeter bana...zaten mactan bi gun once bi kanalda alman oyuncular sevgilileri ile egleniyolar ve sanki kupayi aldik bile der gibi tavirlar ,,,sinir oldum,,,,ooo iyi oldu,,,,EN BUYUK TURKIYE

of çok sevindim yaa,maçın başından beri dua ediyodum ispanya alır diye
kupayı alamadılar ya o bile yetti:teytey:

en cokta biz gurbetciler sevindik sanirim:)bizi elediler diye almanlar bi dalga geciyoduki sormayin,ispanyaninda eze eze almanyayi yenmesine cok sevindim...kaprislimiyim neyim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…