İşlerimizi Zamanında Yapıyoruz

Baslik super olmus
Konumuz hayirli olsun
Ben basliyorum o zaman
Dunden erteledigim etrafi toparlama, mutfaktaki bulasiklari yikama kuruyanlari yerlerine yerlestirme islerini hallettim guzelce yemegimi yedim ve kahvemi ictim dunden daha rahatim bugun. Dun bu isleri yapmadigim icin acayip huzursuzdum

İşte bu duyguya tutunmak lazım sanırım. İşleri bitirdikten sonraki rahatlama duygusuna. Ertelediğimiz zamanlarda da bu duyguyu hatırlamak lazım.
Çünkü negatif şeyler bizi etkilemiyor. Mesela sigara içen herkes sigaranın zararlı olduğunu biliyor ama bırakırken "Neden içiyorum?" sorusunu cevaplayanlar bırakabiliyor.

Şimdi de "Neden erteliyorum?" diyebiliriz.

Ben projemi hala bitirmediğim için huzursuzum. 2 saatte bitecek bir iş. Şimdi onu yapayım o zaman.

Tamda işlerimi ertelediğim, kendimi televizyon izlediğim tek zamana adamışken konu moralimi bozdu.

Yarın başlasak bu işe oluyordur inşAllah :)

Yemeğimi koydum ama dolaba. Bunu ertelemedim. Kurtardım caanım yemeği.

ger musaitsen basla hemen ertleme bak ne kadar hafifleyeceksin.
Ayrica bir turlu bitiremedigim orgumu aldim elime oruyorum. Bitecek insallah. Ama var daha

Birde yazin yapmayi planladigim kucuk balkona cam yaptirma isini iyice aklima koydum bu yaz yaptircam ertelemeyecegim.

Yukarida yazdigin gibi sabah erken kalkma isini de ertlememem lazim saatin caldigi zaman kalkacagim artik

Hayııır yarın lafı en teklikeli laaaf :) Şu an yapman gereken bir şey var mı?

Akşam TV izlemek işlerini yapmanın ödülü olsun mesela bundan sonra.

aferin. Benimde bi ispanak yemegim vardi sogumus koydum dolaba

Temizligi cok erteliyorum genelde aksam ustune yakin gaza geliyorum bu ara youtubedan temizlik vloglari varmis onlari kesfettim onlari izleyip gaza geliyorum
Birde Beyhan budak videolari dinliyorum iyi geliyo kisisel gelisim icin

Temizligi cok erteliyorum genelde aksam ustune yakin gaza geliyorum bu ara youtubedan temizlik vloglari varmis onlari kesfettim onlari izleyip gaza geliyorum
Birde Beyhan budak videolari dinliyorum iyi geliyo kisisel gelisim icin
yaa bende tam esimin gelisine yakin bitirmeye calisiyorum ama olmiyor. Bitmiyor. Ben her seyi bitirip onunla guzel vakit gecirelim istiyorum ama yok baslasam da ise illa arada molalari uzun tutuyrum

profil mesajina bayildim. Benimde oyle teyzelere tamda bu lafi diyesim geliyor
Off artık kuscaaaam
Kimi görsem tanıdık daha yok mu diyo yokk anacım yoookk hiç denemdım olur mu olmaz mı bilmiyorum
ama yok bizim çocuğumuz olmuyormuş herkesler öyle diyi

bence yarin baslanabilir bugun ilk karar gunumuzu kutlama adina ama sonraki gunler yok ona gore Ccelik
fitvesaglikli Patronlardan birinden izin çıktı. O zaman lütfen bu akşam bana kalsın.

Şuan yapmam gereken 2 işim vardı. Biri ördüğüm kazağı dikmek. Onu tamamlıyorum. En azından dizime devam ederim.

Off artık kuscaaaam
Kimi görsem tanıdık daha yok mu diyo yokk anacım yoookk hiç denemdım olur mu olmaz mı bilmiyorum
ama yok bizim çocuğumuz olmuyormuş herkesler öyle diyi
bir dayimiz var. Hep sorar esimin dayisi kayinvalideme soyledim ona soyle artik sormasin diye. Gecen yine herkesin icinde beni sıkıstiriyo. Yok mu artik sizden de bekliyoruz dedi. Yok dayi dedim. Allah izin verirse olur dedim. Tabiki oyle ama sizinde istemeniz lazim diyo. Ya sabirrrrr. Istemiyoruz sanki ya valla bagiracaktim ama salon kadini profilimi hic bozmadim

Reactions: H E
Ahanda şu smiley gibi yapmak lazım :)

Kızlar ben gidem de kedilerimle oyun oynum azcık rahat bırakmıyorlar yarın görüşürüz artık kendınıze iyi bakın . Hoşkallllııınnnnnn ..
iyi akşamlarrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…