İsilikler ile nasıl başa çıkıyorsunuz kızlar

facundia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2007
123
0
49
Temmuz bebişlerinin baş belası islikler ile nasıl başa çıkıyorsunuz oğlumun yanakları boynu islik oldu. Ne yaptıysam başa çıkamadım. Bildiğiniz bir yöntem var mı doktorumuza sorduk olur dedi benneyaptımki

canım benım oğlumdada oluyor sıcaktan boynunda süreklı tülbentı ıslatıp siliyorumm ve kremlıyorum geçmıştı ama bır ıkı gündür yıne çıktı sürekli aynı şeyı yapıyorum iyi geliyor ama..bende sıkıldım bu ısılıklardan..başka yontemı olan varmı arkadaşlar..

ben klima calistiriyorum , ogluş sıcagı sevmiyor, her gün yıkıyorum zaten isilik olmadi Allah a şükür..
e birde incecik giydiriyorum

cnm benm bebekte isilik değil ama sivilce çıkıyor saf zeytinyağıyla siliyorum( dr önerisi) islik olur diye bende korkuyorum çok ter ve sıcakan olurmuş o yüzden vücüdunu kuru tutmaya çalışıyorum ve fazla sıcak ortamda durdurmuyorum bebeği zaten sadece tek badi giydiriyorum inşallah yakın zamanda geçer cnm

hergün banyo yaptırıyorum bazen günde 2 kere banyo yapıyoruz..
bide sadece askıılı badi giydiriyorum..

ne güzel siz hergün yıkıyorsunuz ben merzifondayım burası pek sıcak olmuyo korkuyorum hergün yıkamaya bebeğimi...

bşzde hergün yakıyoruz .vede çok ince giydiryorum kilotlu zıbın giydirıyorum sıfır kol özellikle birde çorap okadr çok şükür olmadı bugune kadrr koltuk altı ğişiğine dikkat edin kızlar o çok kötu

Geçmiş olsun canım çok şükür bizde isilik olmadı bende hergün banyo yaptırıyorum kuruladıktan sonrada dalinin bebek losyonunu sürüyorum saglık ocagındaki dktor her banyo sonrası losyon sürmemi söylemişti

Ben de hergun yıkıyorum Allaha sukur olmadı yanlız ilk dogdugunda oldu 2gunde gecti eğer isiliği varsa gecmediyse bebe yagı surmeyin dedi doktor cunku gozenekleri iyice kapatıyo dedi tavsiye ederim cok mantıklı cunku.

evet dün banyodan sonra bende bebeyağı sürmedim ve bugün daha rahat.cildide kuru gibime geliyor.losyon hiç kullanmadım o dahamı iyi acaba

X