İshal Şikayetim Var..

equal33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2008
16
0
Herkese Selamlar..

4.5 aylık hamileyim. 2 gündür ishal şikayetim var. 2 gün once ceviz yemenin önemli oldugunu okudum ve o gunden beri gunde bır avuc ceviz yiyorum. Fakat acaba ondan mıdır bilmiyorum ama her sabah kalktıgımda tuvalete gıttıgımde ishal şikayetim oluyor. Doktorumu aradım o da ameliyattaymıs ve bugun de baska hasta kabul etmiyormus gorunemedım o yuzden. Size soruyorum;

• İshal'ın zararı varmıdır ki bıraz arstırdım ama net bir şey goremedim.
  • Daha önce böyle bir şey basınıza geldimi ne yapmam gerekir?

Ama dediğim gibi baska bır rahatsızlıüım yok. Kendimi sağlıklı hisseidoyrum ve gün içinde de ishalin devam edip etmediğini bilemiyorum çünkü ihtiyacım olmadığı için tuvalete çıkmıyorum ? Yardımlarınız içim teşekkürler.

Canım ilk başta Allah eli ayağı düzgün ,sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına almak nasip etsin. Hamilelikte ishal olmanın bir zararı var mı onu bilmiyorum. Ama İshalin çok fazla değilse haşlanmış patates yiyebilirsin. Bu seni biraz rahatlatır. Eğer seni çok rahatsız edecek boyuta gelirse mutlaka doktora görün.

canım merhaba ; gebeliğimin ilk aylarında ishal olmak için uğraşırdım çünkü kabızlık şikayetim vardı....şimdi bir sorunum kalmadı allaha şükür..ishal ve kabızlık gebelikte olmaması gerekir ..ama çok ciddi bir sorun yaratacağını sanmıyorum..fakat su kaybettiğin için bol su içmelisin..bu seni düzene sokacaktır..ayrıca haşlanmış patates ve muz yemende faydalı olacaktır..geçmiş olsun canım..

Teşekkürler ben de bir gün daha bekleyeyim eğer sorun duzelmezse doktoruma gorunecegım cumartesi günü

ceviz olduunu sanmıyorum canım havalar sıcak suyu soğuk içiosan yada diğer sıvıları o da yapmış olabilir dikkat et kendine...

canim bende ceviz yiyorum ama çok değil 4 ceviz kadarini belki seni ceviz bozmuş olabilir yağli nede olsa.

evet olabilir. Ben de oyle düşünüyorum. Zaten cevizi de Real'den açık olarak almıstım Daha yemeyeceğim onu. Açık aldım ondan galiba :S

canım cevizden olduğunu sanmıyorum.ben hamile kaldığımdan buyana yiyiyorum.bir sorun olmadı..sen yinede cevizi yemeye devam et faydası büyük.geçmiş olsun.şiddeti artarsa doktoruna başvur istersen

cnm aynen bende senın gıbı olmuştum dr gıttım parazıt oluşmuş hamılelıkte rastlanabılıyormuş sureklı hazır su ıçeceksın dedi ve su kaybı oldugu ıçın suyu fazlalastır dedı ayrıca devam ederse serum taklcaktı görun derım dra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…