ishal hamilelik belirtisi mi?

bebisim21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2010
33
0
35
arkadaşlar bu konuda bilgisi olan arkş.lardan cvp bekliyorum adetime 3 gün var hamileymişim gibi hissediyorum ve 3-4 gündür ishalim ve midemden tuhaf gurultular geliyo bunlar hamilelik belirtileri mi acaba ?CADIARZU

zannetmiyorum canım ama sen adet gününü bekle olmazsan bi gebelik testi al yap istersen

ishalin hamilelik ile alakası yok canım....:)ya da ben duymadım diyeyim.

sen sanırım hamilelik sendromuna girmişsin yani herşeyi hamilelik belirtisi olarak algılama olayı..

inşallah hamilesindir yine de.....Allah gönlüne göre versin.

arkadaşlar bu konuda bilgisi olan arkş.lardan cvp bekliyorum adetime 3 gün var hamileymişim gibi hissediyorum ve 3-4 gündür ishalim ve midemden tuhaf gurultular geliyo bunlar hamilelik belirtileri mi acaba ?CADIARZU

sen bu sabah test yaptığını ve negatif olduğunu yazmamışmıydın başka bir konuda:bbo: aynı gün nasıl oluyorda bir başka belirtiden dahası ishal gibi mikrobik belirtiden yeniden şüphe ettin anlamadım. deneyimli bir anne olarak sana tavsiyem gebelikten şüphe duymak için ilk önce adetinin beklenen gününde gelmemesini bekle. çünkü gebelik için ilk ve en önemli belirti budur. göğüs ağrısı kasık ağrısı normal adet sendromuda olabilir. ama ishal emin ol bakteri aldığının belirtisiyerimseniben

cvp veren arkş.lara tşk ediyorum dediğiniz gibi sanırım ben hamilelik sendromuna girdim off sinirlerim bozuluyo yaa kafayı yicem bu yüzdensenağlamasenağlamasenağlama

X