Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri işe yarıyor :)

bylgyasemin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2010
9
0
kızlar lafı hiç uzatmadan yaptığım şeyleri size yazıyorum:

1- hergün bir çay kaşığı küç tozunu bır çay bardağı suda şekerle karıştırıp içtim. isteyenler şeker koymayabilir ama tadı o zaman kötü oluyor...bazen sabah akşam bazen sadece yatarken içtim. aslında düzenli olarak sabah akşam içilmesi daha faydalıymış.

2- bir yemek kaşığı şerbetçi otunu bir çay bardağı sıcak suyla 2 dakika kaynattım. suyunu atmadım içtim, posalarını robottan geçirdim, kullandığım normal bir kremle karıştırdım, ayrıca içerisine biraz çemen tozu, biraz mersin yağı ve zaytinyağı koydum. bu karışımıda 2-3 günde bir göğüslere sürüp 1 saat kadar beklettim.

3-her akşam yatarken 5 dakika çörekotu yağıyla masaj yaptım.

inanın bunu bir hafta denedim ve 1 cm gelişme oldu, hatlar belirginleşti ve dolgunluk hissi geldi( mens olmaya yakın göğüsler dolgunlaşır ya onun gibi ) bayram seyran derkan biraz ara vermek zorunda kaldım ama sanki 1 ay falan sürekli üzerinde durulsa daha fazla işe yarayacağını düşünüyorum.
maliyetlerinide yazayım:
mersin yağı 5 tl - çörekotu yağı 6 tl - şerbetçi otunu 2 liralık aldım- çemen tozunu 1 liralık aldım- küç ise 3 liralık aldım , zeytinyağıda herkesin evinde olan bişeydir zaten yoksa eğer hakiki zeytinyağı bulmanızı öneririm küçüçük şişe aylarca gidiyor ister saçınıza ister vücudunuza karışık kullanın :) kızlar deneyin yorumlarınızı bana yazın kolay gelsinyerimseniben

şerbetçiotunu uzun süre kullanmak iyi değilmiş ben ondan korkuyorum etkili ama tehlikeli diğerleri de zaten denenen şeyler ama heralde ayrı ayrı kullanılıyor sen hepsini birleştirmişsin inş. işe yarar

şerbetçi oyu gerçekten çok hızlı büyütüyo..ben kremini yapıp denemiştim...ama içmek zararlıymış...krem çok masraflı ama...masraflı derken zahmetli...hayıt da içtim saçlarımı döktü...çemenle küç tozunu deniyorumşimdi..karıştırıp yutuyorum..bi de masaj bebe yağıyla..çörekotu tüylenme yapıcağa benzer...deniyorum yeni başladım daha dün...eğer kalıcı faydasını görürsem konu açıcam...

slm kızlar bende bu göğsümün küçüklüğü yüzünden depresyondayım.hayıt tohumuna başladım çayını yapıyorum.içine birkaç damla çörekotu yağı damlatıyorum.bir tutam da adaçayı koyuyorum 5 gündür içmeye başladım bakalım ne olucak.gelişmeleri yazarım sizde yazın lütfen.

ya şu şerbetçi otu karışımı çok zahmetli insan üşeniyor onu yapmaya ben ıkı gün yapabilmiştim..

Şu şerbetçi otu karışımını birisi tam olarak yazabilir mi ? Çok sevinirim biri yardımcı olursa :)

hihoyyyt arkadaşlar şerbetçi otunun kreminin nasıl yapıldığını buldum.otu cezveye koyun 3 de biri kadar su koyup kaynatın.10 dk.dinlendirin.yağsız el kremiyle karıştırıp krem elde edip birgün dinlendirin.her gece kremle masaj yapıp yatın.bende bugün başlicam.

hihoyyyt arkadaşlar şerbetçi otunun kreminin nasıl yapıldığını buldum.otu cezveye koyun 3 de biri kadar su koyup kaynatın.10 dk.dinlendirin.yağsız el kremiyle karıştırıp krem elde edip birgün dinlendirin.her gece kremle masaj yapıp yatın.bende bugün başlicam.

Teşekkür ederiiiiim opuyorumnanaktan

yağsız el kremi nedir yav....markasını ismini söylermisiniz birde nerden bulunur

şerbetçi oyu gerçekten çok hızlı büyütüyo..ben kremini yapıp denemiştim..

nick im şerbetçi otu çok hızlı büyütüyo yazmışsın eyer öyleyse nasıl kullandın kremini nasıl yptın ne kadar büyüttü yazarmısın tşkrlr

çay bardağının yarısı kadar suyla 6 yemek kaşığı şerbetçi otunu kaynat...10-15 dk dinlendir...150 ml yağsız kremle karıştır...yağsız krem dediğim hani soft kremler olur ya onlar işte.ve bu karışımı 24 saat bekleticeksiniz..dinlenmesi gerek...her gün 2 saat arayala adaçayı içip posasıyla masaj yaptım..adaçayının yapraklarıyla yani..ve 2. adaçayındn 1 saat sonra yaptığım krem karışımını sürdüm..yattım..iyi büyüttü...ama uğraştırıcı...cm bazında bilmiyorum ölçmedim ama acuvumdan taştı o derece büyüdü diyebilirim kii küçüktür normalde...en az 2 ay düzenli yapmanız gerek ..yoksa büyümez..

şerbetçi otunun kremini başta bende anlattım sanırım dikkatli okumuyorsunuz kızlar :) ben biyoloğum ve şifalı bitkiler dersi gördüm merak etmeyin bitkilerin cokta aman aman zararları yok bunlar doğal yöntemler içiniz rahat olsun yeterki bilmediğiniz ilaçları yutmayın asıl onlar çok tehlikeli... kızlar şerbetçi otu belki çok etkili olabilir ama benim anladığım kadarıyla masaj yapmak daha etkili

:nazar:aktara gittim küç le şerbetçi otu da aldım şerbetçi otunun kremini yapmak için yağsız krem bulamadım.dermokil ısmarladım kerm gelene kadar hayıt çayına ekleyip içicem.küçüde suyla yutucam .inşllh faydasını görürüm.siede gelişmeleri yazarım

çay bardağının yarısı kadar suyla 6 yemek kaşığı şerbetçi otunu kaynat...10-15 dk dinlendir...150 ml yağsız kremle karıştır...yağsız krem dediğim hani soft kremler olur ya onlar işte.ve bu karışımı 24 saat bekleticeksiniz..dinlenmesi gerek...her gün 2 saat arayala adaçayı içip posasıyla masaj yaptım..adaçayının yapraklarıyla yani..ve 2. adaçayındn 1 saat sonra yaptığım krem karışımını sürdüm..yattım..iyi büyüttü...ama uğraştırıcı...cm bazında bilmiyorum ölçmedim ama acuvumdan taştı o derece büyüdü diyebilirim kii küçüktür normalde...en az 2 ay düzenli yapmanız gerek ..yoksa büyümez..

2 ay kullanmışsın kalıcı oldu mu peki bıraktıktan sonra eski haline dönüyor mu??

X