işe başlayanlar bi bakar mısınız

misskokulumm

2 kızım 1 oğlum 🧿🧿🧿
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2008
7.242
17.391
40
arkadaşlar ben 2 haftadır işe başladım proğramım ağır değil kızımı 6,buçukta bırakıp 11 gibi alıyorum genelde ortalama 100 cc süt sağabiliorum ama nafile kızım ben gelene kadar hem sütü içiyo hem de 3 defa 90cc mama götürüyocokacimcoook bana fazla geliyo kilomuz da yerinde maşallah vermeyince ortalıı yıkıyo sizin bebişler ne kadr yiyo cevaplayanlar şimdiden teşekkülera.s.bu arada kızım 4,5 aylık

Son düzenleme:
arkadaşlar ben 2 haftadır işe başladım proğramım ağır değil kızımı 6,buçukta bırakıp 11 gibi alıyorum genelde ortalama 100 cc süt sağabiliorum ama nafile kızım ben gelene kadar hem sütü içiyo hem de 3 defa 90cc mama götürüyocokacimcoook bana fazla geliyo kilomuz da yerinde maşallah vermeyince ortalıı yıkıyo sizin bebişler ne kadr yiyo cevaplayanlar şimdiden teşekkülera.s.bu arada kızım 4,5 aylık

bence çok değil canım bebeğinin içtiği mama...toplamda öğlene kadar 370 cc mama ve süt içio çok değil..ki ortalama 185 cc yapıo...bebeğin kilosuda önemli demek ki iştahlı ve doymuyo istediğine göre...
mamasını sade değilde içine mamayla yapılan muhallebilerden koysan daha iyi olur hem tok tutar...
birde tek seferde 90-100 cc bu az bence..tek seferde en az 180 cc versen daha iyi zaten 4,5 aylık olmuşş...daha da fazlasını yemesi bile normal

arkadaşlar ben 2 haftadır işe başladım proğramım ağır değil kızımı 6,buçukta bırakıp 11 gibi alıyorum genelde ortalama 100 cc süt sağabiliorum ama nafile kızım ben gelene kadar hem sütü içiyo hem de 3 defa 90cc mama götürüyocokacimcoook bana fazla geliyo kilomuz da yerinde maşallah vermeyince ortalıı yıkıyo sizin bebişler ne kadr yiyo cevaplayanlar şimdiden teşekkülera.s.bu arada kızım 4,5 aylık[/QUOTE

çok değil hayatım mama miktarı , öyle sanıyorum ki bizim bebişler mama yemeğe başlayınca anne sütünü su yerine içiyorlar , yani doymaları için ille mama istiyorlar ( en azından beim kızım öyle yapıyordu ) kilo sorununuz olmadığına göre dert etme

arkadasım bana biraz abartı geldi söylediğin miktar yani bebeğin iştahlı olabilir ama yine de ne bileyim benimki sabah kalkınca emiyor sonra uyuyor öğleye de mama alıyor 1 kez yani ortalama 2 saatte bir alıyor besin bu bebek hiç uyumuyor mu? ben 3 ölçek mama vermiyorum verdiğimde sadece 1 kez o da 4 ölçek onu da tamamlamıyor. ben de öğretmenim arkadasım. bence sen bir doktoruna danış

bende bugün işe başaldım .12 de emzirip akşam 6 gibi eve gel,yorum. bizde 4 ay 10 günlüğüz kilomuz da 8.8.700 bugün eve 130 ml anne sütü bırakmıştım sadec e100 ml içmiş.o zamn benim ki de çok az

X