İş stresi ve bozulan psikolojim!

Bu kadar kurumsal bir yerin ceosu insanlara nası böyle davranabilir veya nası s,.. gitsin mantığında olabilir ve böyle bi işe nasıl 2600 lira verebilirler böyle kurumsal yer olmaz ki.Zaten bi şirketi kurumsal yapan özelliklerden biri de bu kadar angarya işlerin tek kişiye yıkılmaması o kadar iyi bi şirketse alsın 5 kişi daha aynı pozisyona madem.

Ceo dediğin şirketin en tepesi, bu kadar personele takıp mahalle karısı gibi davrananı görmedim. Muhasebedeki kızın biri kilo almış kız için “ bu da yata yata şişti” diyormuş arkasından. Ki diyordur bize de diyor. Ofis ofis gezip yerlerinizi değiştiricem, sizi taşıycam buraya başkasını alıcam diyen manyak bir tip!

Son cümlenize de istinaden, performans düşük diyip tazminatsız kovma yapabilir mi? Korktuğum o.

Lafta kurumsal. Kağıtta, kârda kurumsal. Türkiye’nin ilk 50 şirketinde olmakla olmuyor işte. Mangalda kül bırakmıyorlar attılar mı. Ceo’ya tüm ipleri teslim ettiler saçma sapan bir yönetimle gidiyor şirket. Odtü mezununu küçümseyen bir adam, eleman alırken istiyor ki en iyisi olsun. E ama dön kendine bak. Hoş gerçi kendi elemanına yüzbin de verir, zaten amacı da eleyebildiği kadar kişiyi eleyip kendi ekibini oluştutmak. Evet amacı bu.

İşten çıkmayı düşünürseniz tebliğ etmeniz lazım 2 ay önce ve ger gün 2 saat iş arama izniniz olacak. Belki bunu yaparsanız neden gitmek istediğinizi sormak akıllarına gelir. İş yükü ve maaş dersiniz. Si.tirsin gitsin diyen CEO o zaman kuyruğu sıkışır. Evet ülkede işsizlik var ama kalifiye eleman bulmak da işverenler için zor

Kesinlikle yap. Benim ofis asistanı arkadaşım bile senin kadar heryere yetişmiyor. Çok büyük bir yerde de değil. Maaşida 3600 + 600 yemek . Lise mezunu

Kesinlikle yap. Benim ofis asistanı arkadaşım bile senin kadar heryere yetişmiyor. Çok büyük bir yerde de değil. Maaşida 3600 + 600 yemek . Lise mezunu

Maaşı çok iyiymiş maşallah. Buranın biraz çivisi çıktı ben de farkındayım. Yaptıkça daha çok istiyorlar.

Yapamaz , yaparsa da iş mahkemesine gidersiniz.

Böyle embesilleri nasıl ceo yapıyorlar anlamıyorum. Kesin şirket sahibin akrabası falandır.

Satıs ekibi gelirse,, sıze telefon dusmesın dırek dahılı soylenen bır sistem kursunlar size baglanmasınlar Yanı, artık oraya asistan mı alırlar yoksa tek tek cevap verdılmedıkce telefon kendı ıcler inde bır ona bır ona mı calar kendileri bılır. Sız yetısmeye calısmayın ve soyleyın bakın ben yetişmem onerılerım sunlar diyede yukarda yazdıklarımı belırtın.. Ayrıca ıs tanımından farklı ıs yaptırmaları onların sucu, nasıl performans dusuklugu ıle ısten cıkarılabılırsınız kı kendı basları yanar

bende ofis ve yönetim asistanıyım. Ama sayımız az 20 kişiyiz toplamda (2 müdür, 2 patron). Telefon trafiğim vs. hepsi sakin, arada dönemsel yoğunluklar oluyor. 1800+yemek alıyorum. yüksek ihtimalle benim maaşımıda asgari ücrete denkleştirip, krizden dolayı daha fazla zam yapmayacak patronlar. Sana tavsiyem iş bulmadan işten çıkmaman. devir kötü..

İş yükünüz çok ağır. O ne öyle ya. Hiç yoktan 8 kişinin işini yapıyorsunuz. 8 katın sorumluluğu diyorsunuz ya. Mahkeme işini bi düşünün bence. Tazminatınizi alma ihtimaliniz de var. 15 sene az değil. Nerden baksaniz 50 60 bin TL alacaksınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…