IS GÖRUSMESI SONRASI BEKLEME

Siz Türkiye'de işe girmeyi ne sanıyorsunuz?
Türkiyede işe.girmek artık çok çok zorlaştı haberiniz yok herhalde.
Bi kere görüşmede benim aciliyetim var yok dönmem lazım vs gibi şeyler söylemek olumsuz şeyler. Hiçbi.şirket kendini kurtarıcı gibi gören eleman istemez. Ayrıca şirketi arayıp sıkıştırmanız da ayrı olumsuzluk adınıza...Bu da onlara başka hiçbir alternatifinizin olmadığını gösterir...

Özel sektördahil sağlam torpiliniz yoksa birçok aday içinden sıyrılmak için çok çok iyi olmanız lazım...Artı burda %99 şirket olumsuz ise size dönmez, evet döneceğiz derler hatta gün verirler ama bekler durursun...Çünkü elendikten sonra kimsenin umrunda olmazsın...
Tecrübemle konusuyorum.
2. Görüşmeye cagırıldım demekki olumlu diye sakın düşünme. Biranda bi bakarsın işler olumsuza dönmüş, sebep te söylemezler...
Süreç uzadı olumsuz olsaydı hemen soylerlerdi demişler...saçma...süreç sonlanana kadar en başta elenen elemana elendin demezler...soylerlerse sürecin en sonunda soylerler bunu...

Bence oraya bel bağlayıp beklemek yerine farklı yerlere de basvur

Vayyyy coookkkk sevindim canım ya hayirlı, uğurlu olsun. Sadaka ver valla şükürler olsun istedigin oldu. :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…