iş duası

ghyk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2016
229
284
33
kızlar selam , ablam nerdeyse 3. yılına girecek malesef iş bulamıyor. hep işi olcak gibi oluyor,umut veriliyor ancak bir türlü olmuyor. ailece çok üzülüyoruz artık evde mutsuz kendini yıpratıyor. devlette bölümünün ataması hiç yok . ne duası okuyabilirim ablam için yardımcı olur musunuz,tecrübe edenlerden acilen bekliyorum

dua ile olacak iş mi bu ya?
ben ablam için bi yol arıyorum,yeterince üzgünüm, sizin düşüncelerinize ihtiyacım olmadığını anlıyorum konumdan çıkın, sizle vakit kaybetmek istemiyorum mutlu günler

kızlar selam , ablam nerdeyse 3. yılına girecek malesef iş bulamıyor. hep işi olcak gibi oluyor,umut veriliyor ancak bir türlü olmuyor. ailece çok üzülüyoruz artık evde mutsuz kendini yıpratıyor. devlette bölümünün ataması hiç yok . ne duası okuyabilirim ablam için yardımcı olur musunuz,tecrübe edenlerden acilen bekliyorum
Bol bol ya rezzak esmasi ceksin cnm birde her gun 21 defa assagidaki duayi okusun bende ayni sikintidayim okuyorum Allah buyuk dua ile olacak ismi diyenlerede aldirma hersey yaradanin elinde ol derse olur is ararken manevi olarakta istemekten zarar gelmez dara dusmeyende anlamaz herkesin sinavi farklidir “Eûzübillahimineşşeytanirracim.Bismillahirrahmanirrahim.İnnallahe hüver rezzaku zul kuvvetil metin.Ve la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim.”

Bol bol ya rezzak esmasi ceksin cnm birde her gun 21 defa assagidaki duayi okusun bende ayni sikintidayim okuyorum Allah buyuk dua ile olacak ismi diyenlerede aldirma hersey yaradanin elinde ol derse olur is ararken manevi olarakta istemekten zarar gelmez dara dusmeyende anlamaz herkesin sinavi farklidir “Eûzübillahimineşşeytanirracim.Bismillahirrahmanirrahim.İnnallahe hüver rezzaku zul kuvvetil metin.Ve la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim.”
ay çok teşekkür ederim buna hemen başlayacağım ona da diyim bende onun için okurum. yani sağlığımız şükürler olsun en büyük kazancımız ama bu iş meselesi de uzun süre olmayınca ailecek yıpranmalar başlıyor malesef. Allah seninde ihtiyaçlarını en kısa zamanda mutluluklarla gidersin inşallah canım :KK200:

ay çok teşekkür ederim buna hemen başlayacağım ona da diyim bende onun için okurum. yani sağlığımız şükürler olsun en büyük kazancımız ama bu iş meselesi de uzun süre olmayınca ailecek yıpranmalar başlıyor malesef. Allah seninde ihtiyaçlarını en kısa zamanda mutluluklarla gidersin inşallah canım :KK200:
Amin cnm

zor gercekten bilirim allah yardimcisi olsun yinede en kötü is işsizlikten iyidir biraz alan disinda da iş bakıyor mu ? idarelik yani

zor gercekten bilirim allah yardimcisi olsun yinede en kötü is işsizlikten iyidir biraz alan disinda da iş bakıyor mu ? idarelik yani
ay tşkler bakıyo ama malesef şu an küçük şehrinde sıkıntılarını yaşamaktayız Allah hepimizin yardımcısı olsun sağolasın cnm

başka dua önerisi olan varsa bekliyorum arkadaşlar,konu üstte kalsın:KK43:

1. Lahavle Vela kuvvete illa billahil aliyyil azim
  2. Allahümme inni eseluke ya kadimu
  3. Ya daimu
  4. Ya vitru
  5. Ya ehadu
  6. Ya samedu
  7. Ya hayyum
  8. Ya kayyum
  9. Ya zelcelali Vel ikram
  10. Fein tevellev fekul
  11. Hasbiyallahü lailaheillahu Ve Aleyhi tevekkeltü Ve hüve rabbil arsil azim

bu dua sabah namazından sonra okunulmaliymış adet olarak 100 diyor peygamberlerin ettiği dilek duası canım ins gerçekleşir.

Canım benim dünya dua üstüne kuruludur diye bir söz var, o yüzden dua ile herşey değişir ben buna inanıyorum. Ben 3 yıl atama bekledim hiç umudum yoktu atanacagim konusunda, her sınavdan başarısızlıkla döndüm çünkü ümitsizliğe kapıldım artık olmaz dedim. Tercih yapıyorum ama olacağını düşünmüyordum. Kpss tercihimi yapmıştım ama ümitsizce bekliyordum sonuçları bu arada yeni bi eve taşınmıştık, annem Mevlid okuttu bigün her gelen soruyor atandın mı diye yok olmadı dua edin inşallah olsun dedim herkese mutemadiyen. Mevlid bitti misafirler gitti ben sınav sonuçlarına baktım atanmışım hem de bulunduğum il de bi kuruma hemde merkezde bir yere kimin amini kabul oldu bilmem ama dua ile oldu bunu bilirim. O yüzden dua ile hersey değişir gönlünden geldiği gibi dua et

1. Lahavle Vela kuvvete illa billahil aliyyil azim
  2. Allahümme inni eseluke ya kadimu
  3. Ya daimu
  4. Ya vitru
  5. Ya ehadu
  6. Ya samedu
  7. Ya hayyum
  8. Ya kayyum
  9. Ya zelcelali Vel ikram
  10. Fein tevellev fekul
  11. Hasbiyallahü lailaheillahu Ve Aleyhi tevekkeltü Ve hüve rabbil arsil azim
bu dua sabah namazından sonra okunulmaliymış adet olarak 100 diyor peygamberlerin ettiği dilek duası canım ins gerçekleşir.
canım güzel bir duaymış çok tşkler bende okuyayım ablama ,malesef kendisi çok dua edip pes etti bu aralar ben yapabildiğim kadar artık bakalım:KK43:

Canım benim dünya dua üstüne kuruludur diye bir söz var, o yüzden dua ile herşey değişir ben buna inanıyorum. Ben 3 yıl atama bekledim hiç umudum yoktu atanacagim konusunda, her sınavdan başarısızlıkla döndüm çünkü ümitsizliğe kapıldım artık olmaz dedim. Tercih yapıyorum ama olacağını düşünmüyordum. Kpss tercihimi yapmıştım ama ümitsizce bekliyordum sonuçları bu arada yeni bi eve taşınmıştık, annem Mevlid okuttu bigün her gelen soruyor atandın mı diye yok olmadı dua edin inşallah olsun dedim herkese mutemadiyen. Mevlid bitti misafirler gitti ben sınav sonuçlarına baktım atanmışım hem de bulunduğum il de bi kuruma hemde merkezde bir yere kimin amini kabul oldu bilmem ama dua ile oldu bunu bilirim. O yüzden dua ile hersey değişir gönlünden geldiği gibi dua et
ne güzel anlatmışsın umut oldu çok sağol canım, peki mevlidi senin işin için mi okuttunuz genel mi canım merak ettim,bende dualara çok inanırım sadece sabır ama uzun ama kısa vadede bir şekilde herkes duasını buluyor,tabi buna da şükür en önemlisi sağlık geri kalan herşey oluyor ama uzayınca da ailecek manevi olarak bizi etkiliyor üzülüyoruz işte malesef

kızlar işle alakalı başka neler okuyabilirim bu duruma başka bizzat şahitlik eden varsa yardımlarınızı ve dualarınızı ablam için bekliyorum :KK43:

Yusuf Sûresi 54,55,56 ayetlerini okumanızı öneririm.
İnternette suya okunup içilmesiyle ilgili detaylar var. Namazlardan sonra okunması ile ilgili detaylar var.
Ben sayısızca okumanızı tavsiye ederim.

Yusuf Sûresi 54,55,56 ayetlerini okumanızı öneririm.
İnternette suya okunup içilmesiyle ilgili detaylar var. Namazlardan sonra okunması ile ilgili detaylar var.
Ben sayısızca okumanızı tavsiye ederim.
teşekkür ediyorum bende okumuştum sanırım ancak duamı etmek kısmet olmadı başlayayım

bu arada önerisi olanları bekliyorum ya da duanızı istiyorum ablam için ,sevinirim kızlar

Ben öğretmenim ve yıllardır atanmayı bekliyorum..Kpss'ye çalışmaktan bıktım, usandım..Rabbim artık yolumu açsın diye sürekli dua ediyorum..İnşallah ablanız ve benim gibi iş bekleyen herkese hayırlı kapılar açılır..Lütfen bana da duanızı esirgemeyin..

X