İş arayanlar bakabilir pilates

Cokbilmisbayan

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Mart 2023
930
322
Merhabalar arkadaşlar bir tanıdığımız diyetisyen pilates güzellik merkezi bir olan hemde güzellik üzerine eğitim verecek çok amaçlı bir yer açıyor.

iş arkadaşı olarak

2 kişi protez tırnak
1 kişi manikür pedikür
1 kişi pilates hocası
1 kişi asistan
1 kişi lazer ıpl

Yer Avrupa yakasında

İlgilenenler mesaj atabilir mi sayfayı sizlere ileteceğim

1 tane şubesi var fakat güzellik merkezi gibi
Şuan daha donanımlısını açıyor

Burada iş ilanı vs çok görüyorum banada yapmışken sizlerede yazmak istedim

Bu arada ilan vermek yasak değildir umarım bilgim yok sadece iş arıyorum başlıkları çok olduğu için elimden belki bir şey gelir diye yazmak istedim.
Rabbim hepimizi iyi insanlarla iyi mesleklerle iyi iş yerleriyle karşılaştırsın amin

Merhabalar arkadaşlar bir tanıdığımız diyetisyen pilates güzellik merkezi bir olan hemde güzellik üzerine eğitim verecek çok amaçlı bir yer açıyor.

iş arkadaşı olarak

2 kişi protez tırnak
1 kişi manikür pedikür
1 kişi pilates hocası
1 kişi asistan
1 kişi lazer ıpl

Yer Avrupa yakasında

İlgilenenler mesaj atabilir mi sayfayı sizlere ileteceğim

1 tane şubesi var fakat güzellik merkezi gibi
Şuan daha donanımlısını açıyor

Burada iş ilanı vs çok görüyorum banada yapmışken sizlerede yazmak istedim

Bu arada ilan vermek yasak değildir umarım bilgim yok sadece iş arıyorum başlıkları çok olduğu için elimden belki bir şey gelir diye yazmak istedim.
Rabbim hepimizi iyi insanlarla iyi mesleklerle iyi iş yerleriyle karşılaştırsın amin

Direkt olarak ilanın linkini paylaşın o zaman açtığınız konularda; ilgilenen üye varsa ilanı inceler zaten.

Direkt olarak ilanın linkini paylaşın o zaman açtığınız konularda; ilgilenen üye varsa ilanı inceler zaten.
Kendisi bana wpden yazdı ama ilan verdi mi bilmiyorum akşam yazdı burada da çok fazla kişi iş arıyorum vs konuları dönünce yazdım kötü bir niyetim yok aslında

Herkes part time iş arıyorum protez tırnak eğitimi alayım mı iş bulabilir miyim bir sürü konuyla karşılaştım. Ve banada böyle bir haber gelince yazdım neyi irdeliyorsunuz anlamadım iş mi arıyorsunuz ?

Instagram ,e posta , wp şirket hattı , merkez telefonu ? Yeterli değil mi anlamadım ? İlan attığında da atsın buraya atarım sorun ne ?

Herkes part time iş arıyorum protez tırnak eğitimi alayım mı iş bulabilir miyim bir sürü konuyla karşılaştım. Ve banada böyle bir haber gelince yazdım neyi irdeliyorsunuz anlamadım iş mi arıyorsunuz ?
Arkadaşınızın ilanı ve hatta açılmış bir merkezi dahi yokken ( "açıyor" demişsiniz, geniş zaman; belirsizlik ) üyeler neden bir telefon numarasına başvuru yapsın ? Yazdıklarınız size mantıklı geliyor mu ?

Arkadaşınızın ilanı ve hatta açılmış bir merkezi dahi yokken ( "açıyor" demişsiniz, geniş zaman; belirsizlik ) üyeler neden bir telefon numarasına başvuru yapsın ? Yazdıklarınız size mantıklı geliyor mu ?
Açıyor dükkanı var düzeni var hepsi hazır elemanları yok açılış yapmadı henüz ? Sorularınızı alayım hanımefendi başka ?

Açıyor dükkanı var düzeni var hepsi hazır elemanları yok açılış yapmadı henüz ? Sorularınızı alayım hanımefendi başka ?
Hatta demişim ki bir şubesi var güzellik merkezi olarak ? 2. Yi açıyor ? Açılış yapmadı ? ? Sorun ne ?

Hatta demişim ki bir şubesi var güzellik merkezi olarak ? 2. Yi açıyor ? Açılış yapmadı ? ? Sorun ne ?
Arkadaşınızın güvenilir ve bilinen bir iş ilanları sitesinde ilanı varsa; paylaşmak için yönetimden izin ister, izin verilirse herkese açık olarak konunuzda paylaşırsınız.

Ortada bir ilan dahi yokken, 6+ konu açmanızın doğru olmadığını düşünüyorum.

Arkadaşınızın güvenilir ve bilinen bir iş ilanları sitesinde ilanı varsa; paylaşmak için yönetimden izin ister, izin verilirse herkese açık olarak konunuzda paylaşırsınız.

Ortada bir ilan dahi yokken, 6+ konu açmanızın doğru olmadığını düşünüyorum.
Şermin hanımcım siz açtığım konuyu yazdığım cümleleri okudunuz mu acaba ? Demişim ki konu açmak yanlış mı bilmiyorum ama vs vs . Okuduğunuzu anladınız mı onuda merak ediyorum. Ayrıca yukarıda da açılmamış şube demişsiniz ki bir tane şubenin açık olduğunu konuda yazmışım. Şimdide güvenilir bir sitede demişsiniz arkadaşıma mesaj attım yarın dönecek ve ilan verecektir. Ve dediğim gibi ben burada iş arayanlar vs çok fazla konuya geldiğim için İYİLİK yapmak istedim. Problem ne ? Ve neyi irdeliyorsunuz ? Ayrı ayrı konu açmamda şu mesela hukuk bölümüne geçen tadilatla ilgili konu açtım evimi taşıyacağım yasal süre 4 biliyorum ama bana 2 dendi gibi fakat cevap gelmedi konu gözükmedi sandım. Bende o yüzden spor yazan yere plates hocası için el ayak bakıma da tırnak manikür için vs yazdım. Tam olarak bana ne istediğini ve ya bir probleminiz var şuan onun ne olduğunu söylemek ister misiniz ? Yazdığınız her yoruma cevabımı konuyu açarken detaylı bir şekilde açmışım ….

Birde bir soru sormak istiyorum. Siz iş yerinizi açarken işletmenin hepsi hazır eleman görüşmelerine başlayıp bitirip açılışınızı öyle yapmaz mısınız ? Yoksa açılış yapıp açılış günü kutlaması yapılır işletme bomboş bir şekilde açılıştan sonra mı eleman ararsınız ?

X