İrritabl Bağırsak Sendromu mu Yoksa başka bir şey mi? Yardımm!!

Sonucum çıktı bugün ibs dedi kafanı düzelt dedi doktor

Merhaba. Ben de ne zaman strese girsem veya kötü bir şey olsa direkt ishal oluyorum ve iki üç ay geçmiyor. Hastaneye gittim defalarca. Çölyak, alerji testleri vs hepsi yapıldı. Bakteri var mı diye bakıldı ama hiçbirşey çıkmadı. Demirim düşük diye demir ilaçlarına başladım. Bu sefer de aşırı kabızlık yaptı. En son endoskopi kolonoskopi istemek için gidecektim ama hamile kaldım. Bu duruma alıştım ama aniden gelen sancılar vs beni baya bir yıprattı.

Sonucum çıktı bugün ibs dedi kafanı düzelt dedi doktor
Merhaba ben de ishal bulantı karın ağrısı ile doktora gitmiştim endoskopi çekildi hafif miktarda helikobakteri çıktı ve çok yoğun bir şekilde gastrit çıktı 10 günlük tedavi gördüm günde 7 tane antibiyotik kullandım antibiyotik sonrası ishal başladı yine onun için tekrar doktora gittim kreon diye bir hap verdi o biraz düzeltti ama tam iyi oldum derken köyde üşüttüm galiba bilmiyorum tekrar ishal başladı karın ağrısı falan yine doktora gittim acile ilaçlar verildi ama hala ishalim düzelmedi ayın 26'sında kolonoskopiye de gireceğim ne çıkacak bilmiyorum çok cektim gerçekten çok yıprandı bünyem

Bende kac gün bulantı ara ara ishal istahsizim bende koydeydm bugün dönüyorum yoldayim bende yoğun gastirit çıktı mikropta vardı dediniz gibi bende kullandım antibiyotik nere gideceğim ne yapcami şaşırdım artik nasıl duzelcez hiç bilmiyorum geçmiş olsun sizede inşallah tez vakitte şifa buluruz

Bulantı kusma oldumu gastirit yüzünden halada devam ediyor mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…