iri gögüslerde bikini

Elenor

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2011
53
0
41
Slm arkadaşlar. Mayo- bikini başlıgındaki her konuyu okudum nerdeyse. Burdaki arkadaslar genelde gögüs küçüklüğünden şikayetçi. Sanırım ben tekim diye düşündüm :18: bende sorun tam tersi . bi kızım var ama ona rağmen fizigim iyi . bel 65 kalça 92 ama gögüsler kabus gibi . sütyende 80 c kup kullnaıyorum. normal ölçüsü ise 92 -65-92 . alt üst uyumu yok anlamıyorum bide ideal ölçüler diye tuttururlar. 36 beden giysem alt oluyor ama gögüsler meydanda sanki hic bi şey takmamış gibi oluyorum. ve bide ne varsa sürekli destekli yapmıslar küçük beden bikini üstlerini . zaten büyük bide destek olunca denemiyorum bile. bi kaç ünlü marka aldım ama oda olmuyor . bıktım boşa para harcamaktan. gidip alt üst ayrı ayrı almak uydurmak zorunda kalıyorum . tabi onlarda genelde zevksiz şeyler oluyor.. ( benle aynı sorunu olan varmı nasıl çözüm buluytorsunuz paylaşırsanız sevinirim ..

bu arada bu yıl i tane bundan aldım . bunlar bikinileri beden olarak satıyordu. üst 80 c tam oldu yani çok sevindim . bildiginiz başka bi marka varmı sütyen bedeni ile aynı satış yapan . tavsiye ederseniz çok sevinirim .. benimkilerin aynısı model ve renk olarak resmini buldum paylaşmak istedim ..

la senza ya bakabilirsin..alt üst ayrı onda.. penti de öyle.. alt üst ayrı satan çok marka var..

çok şanslısınnn:))bence
teşekkür ederim :))

la senza ya bakabilirsin..alt üst ayrı onda.. penti de öyle.. alt üst ayrı satan çok marka var..
evet pentidede denedim ama onlarda model sorunu var. yani üst modellerde duruşlar istediğim gibi olmadı . malum nedenden dolayı :) la senza ya hemen bakıyorum saol

La senza nın sitesine girdim. Orda maya yada bikini yok . bikini varda sadece alt iç çamaşırı olarak

La senza nın sitesine girdim. Orda maya yada bikini yok . bikini varda sadece alt iç çamaşırı olarak

hımm.. yok muymuş.. ben uzun zamandır türkiyedekine bakmadım, şuan yurtdışındayım, burda olunca vardır die düşünmüştüm.. o zaman bir de kyo my friend markası var.. mağazası nerede bilmiyrm ama, girl stoplarda satılıyor olması lazım... bir de bir marka daha vardı, cevahirde var hatta.. adını hatırlayamadım.. ha bir de cevahirde victoria's secret açılmıştı.. (tabi istanbuldaysan)

evet canım istanbuldayım . VS açıldıgını bilmyordum hemen araştırıcam.
diğer dediğin markaayada bakıcam hmn :) cok saol bilgiler için

nerden aldın bunu? Nerdeyse bütün modeller boyundan baglamalı. Hiç rahat edemiyorum zatn saçlar ıslanınca agırlık yapıyor bide boyundan baglamalı bikinilerde kambur kalıyorum.

nerden aldın bunu? Nerdeyse bütün modeller boyundan baglamalı. Hiç rahat edemiyorum zatn saçlar ıslanınca agırlık yapıyor bide boyundan baglamalı bikinilerde kambur kalıyorum.

Tchibo ya bak . internet sitesinde tüm modelleri var zaten ordada gidip deneyebilirsin . hepsi iç çamaşır bedeniyle aynı her bedeb var yani . mayoları da süpper . alt üst aynı takımı ayrı kombinde edebilirsin. fiyatlarıda uygun . üst 22,90 dı altta 22,90 öle takım yaptım. bi tane ortası fiyonklu olan model var ben onu tavsiye ederim . bulsam alıcam bende . hem seksi hem masum çok şık duuryo arkadaşım aldı .

Benimde vücut ölçüm 90-65-90. Alttan 36 üstten 38 beden alıyorum. Ama straplez bikinilerde üste 36 bedende oluyor bitane var öyle giydiğim. Pentiden falan alabilirsin ben bu yaz ordan aldım.

Merhaba,
Benimde göğüslerim büyük.Bende bikini almak istiyorum ama hepsi küçük göğüsler için üretilmişler sanki.Özellikle internette satış yapan indirim sitelerinde çok hesaplı bikinler görüyorum.Cesaret edemiyorum.

slm kızlar benim iç çamaşırı aldığım bir internet sitesi var.orada beden alternatifleri çok fazla.13-20 temmuzda Bodrum, Gümbete gideceğiz. biletleri şimdiden alınca uygun oluyor diye eşim iznini de ayarladı. bende iç çamaşırlarından tecrübeli olduğum için tatil kıyafetlerine de oradan bakıyorum.eşim bikini giymemi istemediğinden mayo bakıyorum, hem fazla kiloları da kapatıyor. sitede bulduğum modeller fena değil gibi, hem benim bedenim de resimdeki mankeninkine yakın

Elbise mayo siyah - Spor & Plaj modası - bpc selection - ............
Mayo turkuaz - Spor & Plaj modası - bpc selection - .......
Elbise görünümde mayo leopar baskılı - BODYFLIRT - ...............
Straplez vücut şekillendiren mayo siyah baskılı - bpc selection - .............
Vücut şekillendiren mayo siyah - bpc selection - ..........
Tunik siyah - bpc selection - ........
Maxi elbise beyaz/siyah/yaprak yeşili/akua - Spor & Plaj modası - ............
Yarasa kollu bluz siyah - BODYFLIRT - ..........

ayrıca bu bikini modelide çok güzel. ben giyemesem de sizlere tavsiye ederim.

Balenli bikini, B Cup gri/mavi - Spor & Plaj modası - ......

Son düzenleyen: Moderatör:
benimde ölçülerim 93-63-93 aslında uyumlu ama bedenler arasındaki fark şu 38 beden üst bedende 88 e kadar altta ise 93 oluyor genelde ve bikinide alt-üst eşit aldığın zaman olmaz çünkü alt tarafı baya kilolu bayanlara göre yapıyorlar hatalı odan üretilen bedenler aslında.ben bikinimi tchibo'dan alıyorum artık tam bedenime göre buluyorum alt üst ayrıda alabiliyorum bir bak istersen

bende bunu aldım az önce üst kısmı dolğulu değilmiş 40 aldım aslında alt 38 oluyor ama yandan bağlamalı olduğu için olur diye düşündüm umarım yanılmam :26:

benim de göğüs ve kalça 92cm. geçen yaz Zeki'nin straplez modellerinden aldım bikini 38 beden oldu bence. üstte kırk bedenin sanki sırt kısmı biraz bol gibi hissettim, 38 daha sıkı sıkı oldu. alt kısımda da bağlı modellere bakıyorum problem olmasın diye. bence Zeki'nin modelleri çok güzel oluyor. ve çalışanların dikkatsizliğine getirebilirseniz alt üst ayrı da alabilirsiniz, ama tabi çalışan zor durumda kalabilir ben tasvip etmiyorum. tchiboyu da bilmiyordum bu yaz ona da bakıyım. ama straplezde de boyundan bağlama boynu ağrıtıyor. ben iplerini kullanmadım tabi çekiştirmem gerekti ikide bir çok fışkırmasın diye. büyük göğüste dert arkadaş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…