Cilt Bakımı Ürünleri ipek yüz kesesi süperr :)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

mymelino

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2009
966
3
kızlar temizleyicilere toniklere çook para harcamayın...ipek yüz kesesi aldım gayet memnunum...kese 5 sene kullanılabiliyor ve 20 tl sadece ...haftada 2 defa yapın ...

%100 saf koza ipeğinden yüz ve dekolte bölgesi kullanımına özel kese

%100 saf koza ipeğinden,boya-kimyasal kullanmadan Türkiye'de ve dünyada kesenin lideri Kelebek Kese tarafından HOLLYHERBS için özel olarak üretilmiştir

Saf ipek kese kullanımının avantajları

■Ciltteki ölü dokuyu sağlıklı bir şekilde soyarak akne,sivilce,siyah nokta oluşumunu önler
■Cilt lekelerini giderir
■Cilt rengini düzeltir
■Cilt tonunu iyileştirir
■Kırışıklıkları önler,oluşmuş olan kırşıkların görünümünü azaltır
■Cildin kendini yenilemesini teşvik ederek yaşlanmanın önüne geçer
■En hassas ciltlerde bile günlük kullanıma uygundur
Nemlendiricilerinizin,toniklerinizin seçiminde titiz davranıyor,aksatmadan kullanıyor,yine de özlediğiniz,beklediğiniz cilde kavuşamıyor musunuz... Cilt bakım ürünlerinize verdiğiniz onca para boşa gidiyor,cildiniz bakım ürünlerinizden gereğince faydalanamıyorsa bu hoşunuza gider miydi...

Cilt yüzeyindeki ölü deri tabakası uzaklaştırılmadığı sürece bakım ürünleriniz bu tabaka tarafından emilir ve asıl ulaşması gereken canlı cilt tabakasına ulaşamaz.Etkin bir soyma yapılmadığı sürece ne leke gidericileriniz ne yaşlanma karşıtı ürünleriniz beklentinizi karşılayamaz.

Etkin bir soyma aynı zamanda kozmetik kullanımı gerektirmeksizin cilt kusurlarının düzeltilmesinde büyük fayda sağlar.Düzenli ve etkili bir soyma ile hiçbir kozmetik ürüne gerek kalmaksızın cilt kusurlarınızdan kurtulabilirsiniz. İşte ihtiyacınız olan bu etkin soyma için keseyi öneriyoruz

Fazla kimyasal kullanmayın kızlar cilt mahvoluyoo....ipek kese ve güneş kremi yeterli....gerekirse nem maskesi yapın misss oluyoo....

Hollyherbs.com sitesine bak....20 tl 5 sene kullanabiliyosun....

internetten alışveriş yapmıyorum
bi araştırıyım bakıyım internet dışında satışı varmı

Kese incecik bez parçası gibi geliyoo insana ....aman çoook bastırmayın kullanırken.....böyle bastırmadan masaj yapıyormuş gibi kullanın yoksa kızarıklık yapar....10 kullanımdan sonra bastırabilirsiniz cilt alışmış oluyo zaten.....siyah noktaları alıyo oluşmasını önlüyo....

canım sanırım sende sivilce izlerinden şikayetçisin
maalesef benimde kullanmadığım şey kalmadı
ama maalesef gittikçe daha beter oldu

canım sanırım sende sivilce izlerinden şikayetçisin
maalesef benimde kullanmadığım şey kalmadı
ama maalesef gittikçe daha beter oldu

evet aynen ....kullanmadığım şey kalmadı .. Bu keseyide temizlik amaçlı kullanıyorum.. Yeni sivilceler olmasın diye....

ipek kese ve sadece su mu olacak:44:

evet temizleyici falan gerek yokk.....haftada 2 defa keseyi kullanacaksınız....banyoda yüzünüz ıslak kese ıslak masaj yapar gibi uygulayacaksınız aşırı bastırmayın...düzenli kullanın..... Keseye sabun jel deydirmek yasak....çünkü kesenin özelliğini bozuyooo....

Su ve kese olacak....

merhaba bende denilen yerden yüzüm için ipek kese diğer bölgelr için bide krep kese aldım kapıda ödedim bugün ilk
kez kullandım çıkınca yumuşacıktı cildim ardından murad nar özlü maske yaptım kullandıkça siyah noktalara etkisini
yazarım burdan

X