Göz Makyajı ipek kirpik taktıranlar- taktırmak isteyenler buraya

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

baypipo

annesinin birtanesi
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2009
946
0
benim arkadaşım güzellik uzmanı merkezinde A dan Z ye her şey var ipek kirpik taktı birkaç arkadaşıma bende istiyorum ama dışarıdan herkes taktırma diyor.. ee birde maliyetli sonuçta taktırıp pişman olmak var arkadaşım kendine de
takıyor bir problem yok kıssslar taktıran var mı aranızda taktırmak istiyorum 3 aylık taktırcam

Ben Astoria Pronail'de taktırmıştım canım. Valla ilk bir iki hafta süperdi. Ama iki ay sonra bir baktım kendi kirpiklerim yok, şok olmuştum. Sürekli bakım da istiyor. Totalde en az 400 lira para bayılmışımdır oraya. Geçen hafta çıkarttırdım ama şu an boşluktayım, aslında iyi yapan bir yer bulsam anında bir daha yaptırırım. Şu an gözüm yokmuş gibi geliyor ya çok üzülüyorumm:KK58:

ben de merak ediyorum bu uygulamayı

yumusak olan ipek kirpikler sonradan kuruyup sağa sola dönüormus bu dogru mu?

Delila hanim ben o yumuşak ipek kirpikleri taktırdım.ilk ikihaftadan sonra karışıyor ve diplerde topak topak görüntü oluştu.bakımda Yaptırsam da çıkarken kendi kirpiklerim yolundu.ne kadar kötü olduğunu anlatamam.bir aydır serumlar yağlar toparlamaya çalışıyorum.benden size tavsiye yaptırmayın bence

X