ipek kese sayesinde batiklarimdan kurtuldum

nemise

Guru
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2008
217
35
merhaba hanimlar bende bacaklarimdaki batiklardan,cikmayip deri altinda kalan killardan sikayetciydim.cok sey denedim dogal kese,ponza,nemlendiriciler..en kotusu de dayanamayip eziyordum sikiyordum yara bere icinde kaliyordu bacaklarim.Burda bir arkadas ipek keseyi onermisti bir kozmetik markette gorunce deneyim dedim.Her banyoda basta bacaklarim olmak uzere butun vucudumu keseliyorum.Inanin teniniz ipek gibi oluyor..bacaklarimdaki batiklarin gittigini farkettim.banyodan sonra hazir satilan zeytinyagli yaglardan da suruyorum.Inanin yillardir niye yapmamisim diye hayiflandim durdum.Simdi cok memnunun tek derdim bir iki yara lekesi var onlari da limon suyu ile yok etmeyi planliyorum.Hepinize tavsiye ederim..

canım benimde batıklarım çok fazla mini etek falan giyemiyorum içime sine sine ya da havuza girdiğimde gözden uzak yerlerde duruyor hatta yara izlerim ve batıklarım belli olmasın diye bronzlaşmaya çalıştım falan ama tenim beyaz hala kıl kökleri ortada çok utanıyorum bu batıklardan ve iğneyle deldiğim için izlerinden bende topuk taşıyla bacakları mı rendeliyordum resmen az çok etkisi oldu ama tam derinin içinde olanları temizlemiyor etkili bi çözüm değil ipek kese nasıl bir şey fotoğraf paylaşabilir misin ins önerdiğin şey bende de işe yarar hemen uygulicam

resim eklemeyi bilmiyorum ama ugrasicam ipek keseler aktarlarda ve kozmetik magazalarda var eger isim vermek sakincali degilse nereden aldigimi ve markasini yazayim

arkasında nasıl kese yapacağı yazıyor,sabunlanıp yapmayın cildimizi sıcak suyla ıslatıp sonra yapıyoruz çok etkili oluyor

resim eklemeyi bilmiyorum ama ugrasicam ipek keseler aktarlarda ve kozmetik magazalarda var eger isim vermek sakincali degilse nereden aldigimi ve markasini yazayim

nereden aldıgını yazar mısın bende almak istiyorum.bunu ne sıklıkla kullanıyorsun

gratis de satılıyor canım ben orda görünce denemeye karar verdim

bugun tamda gratisten alsveris yapmstım.ben o keseleri görmüstüm evet ama bu işe yaradıgını bilmiyordum çok iyi ya bende alcam bu hafta.ne kadar süre sonra farkı hissettiin.birde agda mı yaptırıyorsun makina mı

Her dus aldigimda yaptim kese.Epilasyon olarak sir agda kullaniyorun

Kese süper bir şey ya bugün aldım denedim bütün batıklarım çıktı. Allah razı olsun arkadaşım.

ben normal kese almak ıcın gıttıgımde bunu görmüştüm bikac ay öncesınde.böyle 1 tl di.baktım renk renk bıde bundan alayım yuzumu yıkarım ıpek kese yazıyodu ustundekı posettede arkasında nasıl yapılcak dıye bır kagıdı yoktu.mınt yesıl rengıde görunce aldım.sadece orjınal posetın ıcınde öylece duruyodu.ıpek yuze zarar vermez dıye düşündüm.böyle naylon kumas gibi.sizinkide böylemi yoksa kuması dahamı farklı.ben japon pazarı forbest denılen bır magazadan aldm.

Gratisten aldım ben fiyatı 6.5 lira filandı çeşitleri vardı keçi kılı bile vardı ama en yumuşak olanı buymuş yüzde filan kullanıma uygun olan öyle yazıyor üzerinde.

bende dün watsonsdan almıştım bide limon tuza başladım bugün lekeler ve batıklar için inş faydalı olur gelişmeleri yazarım size kızlar :)

benimki de ipek gibi degil biraz keten kumaşa benziyor dogal renkte.Ben yuzume de yaptım zaten banyoda ılk yuzume yapıyorum sonra vucuduma.Ambalajının arkasında kullanım seklı yazıyor zaten ben de burda bahsettım nemli vucuda nemlı kese ile kese yapılacak

keseyi çok beğendim cidden ovaladığınız an cildi çok güzel temizliyor ve pamuk gibi yapıyor ama ıslanınca kokusu biraz kötü oda gerçek ipek olduğu içinmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…