İp atlayarak zayıflayan oldu mu?

riana

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2012
233
0
Kızlar 1 saatte 590 kalori yakıyormuş.. İp atlayarak zayıflayan oldu mu?

evet dediğin doğru bir saatte çok kalori yaktırıyor ama hiç bir zaman bir saat ip atlayamadım :) eğer atlayabiliyorsan kesinlikle zayıflatır ama uygulaması biraz zor en azından ben düzenli olarak yapamıyorum ama günde 5 10 dk atlamak bile o günü daha zinde geçirmeni ve metabolizmanı hızlandırmayı sağlıyor

Kızlar 1 saatte 590 kalori yakıyormuş.. İp atlayarak zayıflayan oldu mu?

kimse günde 1 saat ip atlayamaz zaten kalp dayanmaz buna ama şöyle olabilir bence saah 15 dakika öğlende 15 dakika bence yeterli olur sonra yavaş yavaş dakkaları uzatabilirsin 5 dakika biledurmaksızın atlamak yoruyo ki 1 saatte hayatta yapamaz insan kendimce

kimse günde 1 saat ip atlayamaz zaten kalp dayanmaz buna ama şöyle olabilir bence saah 15 dakika öğlende 15 dakika bence yeterli olur sonra yavaş yavaş dakkaları uzatabilirsin 5 dakika biledurmaksızın atlamak yoruyo ki 1 saatte hayatta yapamaz insan kendimce

ya zaten tabikide öyle olucak :KK70:

bende bunu öğrendim ve hemen bir ip edindim ilk zamnlar doğru düzgün atlayamadım bile dura dura
günden güne arttı bir haftada tek seferde 100e geldim 1 ay sonra 1000 yapıyordum ama çıplak ayakla yerde zıplamak bana
acı bi nasıra sebep oldu kiloya gelince hayal ettiğim kadar olmadı ama acayıp sıkıllaşıyo hem bacaklar hem kollar

mutlaka bi faydası oluodur ya bnm gaza ihtiyacım var ip bana ben ipe bakıorum zayıflatıodur mutlaka ben diyet yapıorum sporda yapmam gerek ip atlıcam ama şu yorumlardan sonra hç içimden gelmedi ama üşenmezsem brzdan atlıcam daha önce spor salonuna gtmişdim orda bize 500 kere ip atlatıolardı

kızlar bende 2 haftadır ip atlamaya başladım. diyet yapmıyorum o yüzden kilo da veremem ama çokta düzenli atlamamama rağmen sanki selülitlerde azalma oldu biraz. inş diyetle beraber atlarsam büyük faydasını görürüm.:KK8::KK8::KK8: ama kas yapıcak diyede korkmuyo değilimm:18::18::18:

kızlar bende 2 haftadır ip atlamaya başladım. diyet yapmıyorum o yüzden kilo da veremem ama çokta düzenli atlamamama rağmen sanki selülitlerde azalma oldu biraz. inş diyetle beraber atlarsam büyük faydasını görürüm.:KK8::KK8::KK8: ama kas yapıcak diyede korkmuyo değilimm:18::18::18:

Yag olmasından daha iyidir zannımca:KK14:

ip atlamak iyi söylüyorlar hem eşit şakilde vucudun kilo veriyo hemde sıkılaşma yapıyormuş e hadi bakalım yapan varsa yazsın

Evet kızlar internette baya yorum var ip atlamakla ilgili ben göğüslerim için istiyorum açıkcası..

bir sure ben de denedim iyi de gidiyordu ise baslayinca cok agri yapti bacaklarda biraktim maalesef

ip atlayarak zayıflayan benim teyzemin gelinin inanılmaz bir sonuç aldı,,tabi günde 1 saat değl kimse yapamaz onu :) 20 dk en fazla ama saat asla atlanmıycak her gün aynı saatte...

İp atlamak çok kalori yakıyor bende atlamaya başlıycam ama benim bir arkadaşım ip atlama sayesinde çok kilo vermişti.

İpi nerde atlıyorsunuz kızlaar :-) ben burda atlasam dakıkasında alt komsu tepemde olur :-S mekikle idare edicez artıııkk ühüüüğğğ:KK50:

e şu ana kadar ip atlayıp sonuç alan yokmu denemek isterim bende tabi diyetle beraber

Ben atlıyorum 2-3 hafta olmuştur herhalde. Gerçekten yürüyüşten çok daha çabuk ısınıyorsun ve terliyorsun. 500 ile başladım, şu an 1000 yapıyorum, o da 20-30 dk arasında sürüyor. Ama kiloma bakmadım. :) İpten önce genel ısınma yapıyorum, ipi atlıyorum sonra diğer egzersizlerime geçiyorum. :)

X