Makyaj Ürünleri internetten makyaj malzemesi almak?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

merve1341

Guru
Kayıtlı Üye
18 Mart 2010
379
22
meraba kızlar. geçen nette gezinirken gittigidiyor da mac, maybeline, max factor gibi markaların uygun fiyatlı ürünlerinin satıldığını gördüm ve şaşırdım ama ne kadar güvenebilirim o ürüne, sahte çıkar mı? internetten alışveriş yapanlarınız varsa bana yardımcı olabilirler mi? gittigidiyordan alışveriş yapmalı mıyım ya da daha güvenilir tabi uygun fiyata ürün satan internet sitesi var mı? yoksa direk mağazalardan mı almalıyım?

O ürünlerin hiçbirisi orjinal değil
Mac görünümlü fondotenin üstüne hello kittyli şablon koymuşlar, gerçekten komik
Ne olduğu belirsiz bu ürünlerden, aman uzak durun
Ben bizzat görerek alışveriş yapıyorum kozmetikte, net ten hic almadım

internetten almayı doğru bulmuyorum ama bir tanıdığım yabancı sitelerden ismarlıyordu çok uygun fiyata ve sahte değildi. sitesine göre değişir ama ben olsam güvenmezdim

makyajcantam diye bi siteden maybelline ürünleri aldım bence orjinaldi flormar göz kalemide fakat maxfactor rimel aldım çakmaydı..bence ürüne göre değişiyo..kryolan aldım memnunum..zaten çakmalar resimlerinden anlşılıyo...

Gitti gidiyordan tabi ki alışveriş yapabilirsin.Fakat o gördüğün uygun fiyatlı M.A.C'ler,Max Factor'ler maalesef gerçek değil.Orjinal ürünle aralarındaki fiyat farkı gerçekten çok fazla.
Yalnız şöyle de bir şey var.Yine aynı siteden NARS marka allık,kalem vs. ürünlerini mağaza satış fiyatından 30 Tl az aldığım da oldu.Ve kesinlikle orjinal ürünlerdi.Ama dediğim gibi uygun fiyatlı ürünlerin çoğu sahte.

Bu arada ben güvenilir sitelerden yazmışım ama site adı vermemişim..
Gittigidiyordan hiç almadım, almamda..
Ben boyner, morhipo, trendyol gibi sitelerden alıyorum
Oralardaki indirimleri takip ediyorum..
Bunların dışında almam kesinlikle..
Yurt dışı sitelerinden alırım birde..

gitti gidiyordan sakın ürün almayın benim aldığım bütün kozmetik ürünleri sahte çıktı.yurtdışından ithal diye kandırıyolar fiyatlar neden düşük ? diye sorduğunuzda ama ucuza 5 tane sahte ürün alıp cilt sağlığınızı bozucağınıza orjinal 1 ürün alın memnun kalın :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…