İnternetteki partner bulma siteleri derdi

shiftcan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2008
2.025
556
arkadaşlar kendimce bir tespit yaptım bir çoğumuz bununla dertliyiz içimiz rahatlasın diye. sevgilimin böyle bir siteye üyeliği var, facebook gibi bişi diye üye olmuş olmadığını anlayınca da bir daha üyeliğini silememiş bu siteler öyle yerler ki bir kere yanlışlıkla üye olsanız geri silemiyosunuz. şifresini nickini falanda biliyorum. o hiç girmiyo ben bakıyorum ara sıra.

gelen hiç bir mesaja eğer para ödemezseniz cevap veremiyorsunuz. zaten ordaki mesaj atan kızların hepsinin bir bilgisayar programı olduğunu düşünüyorum ve ordaki resimleri ordan burdan toplayım kendilerine bayan üye yaratıyorlar. arada bir kaç tane gerçek olabilir tabiki.

gelen mesajlar şöyle: önce bayan yazmış profilini okudum ne kadar etkilyicisin seninle tanışmak isterim msnde konuşalım resimlerine bittim.

belirtmek isterim sevgilimin profilini ben doldurdum ve ilkokul mezunu boşanmış-dul 85 yaşında yaptım alkol sigara bağımlısı yazdım ve hiç resmi yok. görün bakın ki uydurma bi kızdan gelen uydurma bir mesaj.

aynı kızdan gelen ikinci mesaj canım gönderdiğin cevap içiiiiiin çok teşekkür ederim seninde benden etkilendiğini düşündüm msn almak için biraz daha uğraşmalısın.

cevap asla yazılmadı kıza çünkü sevgilim şifresini dahi bilmiyo e bende cevaplamadım üstelik böyle sitelere vercek harcicak param da yok.

yine böyle bir sürü mesaj. resmen sevgililer brbirine düşsün eşler kavga etsin diye yapılmış bir para tuzağı. eğer ki eşinizde böyle birşey yakalarsanız kafasına sehpayı indirmeden önce iyice bir araştırın. evet mutlaka kendisi üye olmuştur yanlışla veya meraktan ama geri silememesi sadece sitenin suçu. bu saçma sapan mesajlar öyle bir geliyor ki sanki kızla sohbet ediyormuşsunuz gibi.
kötükedihüsoklava:

Kardeşimin ilişkisi böyle saçma sapan siteler yüzünden bitti Adam tam bir kadın avcısıymış .Bir sürü siteye üyeymiş kardeşim öğrendi şok oldu ilişkisini hemen bitirdi klava:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…