İnternetle sorunum var... Yardım edermisiniz?

kader1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2008
555
33
arkadaşlar ben internetden birşey indirmiyorum sadece msnden birkaç arkadaşımla konuşuyorum bide buraya ve facebooka giriyorum ama faturam 60 düşmüyor bıktım artık
sizlerinkidemi öyle adsl benimki bazıları 30 oduyormuş kaptmakta istemiyorum interneti ne yapmam lazım yoksa herkesemi yüksek geliyor teşekürler

canım interntin kablosuzsa hemen şifresini değiştir sana yaklın olan yerelrden çekebilirler netini...

Eğer Kablosuz internet Kullanıyorsan olabilir..
Yasa hattın hesaplı değildir.
Sabit 29 ytl mesela...4 gb kadarda indirebiliyosun sanırsam.

TTNET ile görüş canımcım telefonu vardır Faturada.

bana da bir kaç aydır 60 geliyordu. kota aşımı oluyormuş.
4 gb liktı üyeliğim.
6gb lık yaptım .bu ay 36 geldi faturam. ne kadarlık kota aşımı varmış onu öğren önce .faturada yazar.
pc de virüs olabilir canım.

faceebook ve msn de görüşme zaten yetiyor faturanın kabarması için , en iyisi sınırsız a geçmek .ben öyle yaptım

facebookumu kapatmadan önce sürekli facebooktaydım hiç kapamazdım nerdeyse bir aya kadar, msn.de hala çok konuşuyorum ve sürekli açık ama hiçbir şekilde kota aşımı olmuyor ve ben 3 gb paketindeyim,faturam her ay düzenli 29 geliyor.msn ve facebook kotayı doldurmaz,ya kablosuz ağına birisi giriyordur ya da telekomda bir karışıklık falan oluyodur mutlaka ttnet müşteri hizmetleriyle konuş.ağın kablosuzsa şifresini kontrol et şifre koymamış olabilirsin yanlışlıkla,yada şifresi kırılmıştır.

canım aynı srounla bizde karşılaştık. eşim uzak masa üstünü kapattı. ve bizim faturada normale döndü. bende sadece buraya ve bir kaç siteye daha giriyordum ama her ay aynı yerlere ne kadar süreyle girdiğimi bildiğim için anladım birilerinin girdiğini ve ayrıntılı faturayı incelediğimizde benim net e girmediğim saatlerde net e girildiğini farkettik baktık uzak masa üstü açık. bizde kapattık.

canım onda birşey vardır ağından birisi giriyor olabilir biz alt üst kiracıyla ortak kullanıyoruz ikimizde çok müzik indiriyoruz film izliyoruz msnde sürekli görüşme yapıyoruz çocukları var oyun indiriyorlar ama hiç geçmiyor 29'u ve bizim kotamız 3 gb.lık onu sordur bi mutlaka bişey vardır

canım aynı srounla bizde karşılaştık. eşim uzak masa üstünü kapattı. ve bizim faturada normale döndü. bende sadece buraya ve bir kaç siteye daha giriyordum ama her ay aynı yerlere ne kadar süreyle girdiğimi bildiğim için anladım birilerinin girdiğini ve ayrıntılı faturayı incelediğimizde benim net e girmediğim saatlerde net e girildiğini farkettik baktık uzak masa üstü açık. bizde kapattık.

canım uzak masa üstü nedir nasıl kontrol ediliyor bende kablosuz kullanıyorum,kontrol edeyim

Canım bilgisayarım'a sağ tıkla özelliklere tıkla sonra orada uzak diye bir sekme var ona tıkla
ikitane kutucuk olması gerek orda.
Bu bilgisayardan uzaktan yardım gönderilmesine izin ver ve kullanıcıların bu bilgisayara uzaktan bağlanmalarına izin ver yazıyor bu yazıların yanındaki kutucuklar işaretli olmasın canım

internetten sürekli kotanı takp et yoksa sınır aşılıyo arkadaşların dediği gibi şifrenede bak
bide sürekli açık oluncada aşıyo demişlerdi alırken sanki :uhm:

canım bir de denetim masasına gir orada sistem var ona tıkla oraya bak uzak sekmesi varmı

buldum canım tamam orda uzaktan bağlantıya izin ver kutusu işaretli cnmcım

kızım uyanınca çıkmak zorunda kaldım kusura bakma. neyse arkadaşlar anlatmışlar sana.

aaa evet bir arkadaş söylemiş sana işte. birde en önemlisi aldığınız ilk şifreyi değiştirmek. şifreyi değiştirin. adsl şifresi. ama onun nasıl değiştirileceğini bilmiyorum.

hepinize teşekürler ALLAH razı olsun dediklerinizde haklısınız yapacagım hepsini

X