İnternet kullanan kadın.......

E

Elis

Ziyaretçi
gecen bi arkadasla konusuyodum,hadi dedi ben gidiyim esim gelir gormesin beni burda,dedim niye,dedi esim bilmiyo evde internet oldugunu bilse gebertir beni...niyeki dedim...ona gore dedi internet yapan kadin o......mus.sastim kaldim...dedim o zaman ben manukyanim tobe tobe.....demek hala boyle eski kafalilar var...........

Tabi tabi o kadar çok ki....
Bazen bende karşilaşiyorum, sinirleniyorum....
Kişinin fikri ne ise zikri de o olur diyorum...
Sen istedikten sonra iyi yerlere girebilirsin

şaşırdımmmm bencede fikir zikir olayı yanii

kendileri demekki interneti ne amaçla kullanıyolarsa herkeside öyle sanıyolar
yalnız eşininde habersiz internt almasıda ayrı sorun

Adam ne derse desin insanin içinde oldu mu baksanadurmaz yapar bence !
Eşi eski kafali olsada baksana arkadaşin ondan çok daha kurnaz ve çağdaş allah hayirlisini versin haklarinda ne deyim artik ben daha ya...
Ikisininde zikri ve fikri yanliş!

evet ya bu tarz insanlarla bende karşılaşıyorum....pc başında olununca sadece chat yaplıdığını düşünüyorlar ilginç.... acıyorum vede üzülüyorum aslında....internetin düzgün kullanıldığında ne kadar güzel bir şey olduğundan habersizler...

töbe töbe...
o..biz isek p.venk de ona derler..:nazar:
çok sinirlendim bak...:mymeka::mymeka:

Biz helal süt emmişiz kizlar yaramiz yok ki gocunalim ya yarasi olan gocunsun birakin o pisliği lanet olasi adami ya ne hali varsa görsün...
Yazik aciyorum aslinda ona karisi neler yapiyorda haberi yok zavallinin ya....
Bide akilliyim diye geçinirler elaleme laf sölerler,
kendi gözündeki çöpü görmeden millete iftira ederler böyle uyuslar....

Pardon arkadaşlar
internet yapmak ne demek

İnterneti kullanmak anlamında yani canım. Kendi ne amaçla kullanıyosa artık herkesi kendi gibi görüyor herhalde. Ama bak eşine. O cinse ondanda cinleri var. Eşi evde olmadığı zamanlarda kullanıyor. Çok yanlış hareketler bunlar...

bazı adamların ne amaçla girildiği anlasılıyor burdan :mymeka:
:mymeka:terbiyesiz :mymeka: :mymeka:

Ki$i kendinden bilirmi$ i$i...:lepi:

oyle ınsanlar kendılerı nette bazı haltlar karıstırıyorlar ve karılarına yakalanmamak ıcın bu yontemı kullanıyorlar bence bana net ben ıstemememe ragmen esım aldı ne yanı ben sımdı o....p muyum

nasıl evde internet olduğunu bilmiyo kadına bak ne uyaanıkk kimbilirr ne amaçla aldı ki kocası olack şahşiyet izin vermiyorrrCADIARZU:tomato:

kadına bak be.... kocasından izinziz nasıl kullanıyor anlamadım...bu adam hiç mi pc başına oturmuyor...

adam demek ki karısına güvenmiyor şahsen ben pc başında sabahlasam eşim yine de hiç sormaz sen nette ne yapıyorsun diye...

kadına bak be.... kocasından izinziz nasıl kullanıyor anlamadım...bu adam hiç mi pc başına oturmuyor...

adam demek ki karısına güvenmiyor şahsen ben pc başında sabahlasam eşim yine de hiç sormaz sen nette ne yapıyorsun diye...

ayyyyynen katılıyorum ama hakını vermek lazım kadının cesaretine şaştım kaldım

X