İnstagrama girememe

ceren2223

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
16 Mart 2023
37
9
Merhaba instagrama giriş yapamıyorum şu Postegro uygulamasına girdim sonra instagram beni attı ve hesabının şifresini değiştirdik dedi şifremi yenilemek istediğimde medyaya eklediğim yerle karşılaşıyorum normalde orada email veya telefon olmalı şimdiyse yok nasıl geri alabilirim artık bunlara erişimim yok diyince yüz tanıması istiyor onu da yapamam hesabımda kendime ait fotoğrafım yoktu eposta olmadan mı hesap açtım diyeceğim böyle bir şey mümkün hesabı 2018 de açmıştım hacklenme vesaire de olur yardımcı olabilecek var mıı

Yardım edebilecek var mı arkadaşlar çok önemli lütfen

Şifre değişimi olduğuna göre büyük ihtimalle insagtram çalınmış kullanılan uygulamalar yüzünden çalınan bir sürü hesap var.

Selfie çekip insagtrama gönderip geri almayı deneyebilirsiniz .

Benim kiz kardeşimin de böyle çalındı bilişime gitti şikayette bile bulundu sonuç tırt geri alamadık uğraşmayın çalınmış hesap keşke bizde geri alabilsek ama yapamadık

Denedim ama kabul etmedi malesef

Benim kiz kardeşimin de böyle çalındı bilişime gitti şikayette bile bulundu sonuç tırt geri alamadık uğraşmayın çalınmış hesap keşke bizde geri alabilsek ama yapamadık
Of gerçekten çok üzüldüm çalınmasına mesajlarım çok önemliydi çalan e postamı kaldırmış bir de

İki faktörlü doğrulama aktifmiydi acaba eğer aktif olursa telefona kod geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…