Instagram arama

Pammikprensess

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2016
1.304
866
28
Merhaba hanımlar eşim 4 5 gündür soğuktu neyin var diyordum.İs yüzünden diyordu (yeni dükkan açtı).Ama dün bı sınırlı geldi.Noldu dedim bişey yok dedi ya olmuş bişey öğrenmek istiyorum noldu dedim.Sen kendine bir bak dedi.Ne varmış bende söylese bakayım dedim.Git dedi.Soyler misin dedim.Cami çerçeveyi kırdırma bana git dedi.Bende sen bilirsin dedim.Bir ara telini aldım choroom geçmişine baktım (internet) Instagram arananlar geçmişine nerden bakarim,karım Instagram geçmişinde kime bakıyor diye arama yapmış.Hanimlar önceden bizim bı kavganın vardı oda ben bir kere başka hesaptan eski sevgilime mesaj atmıştım hakkımı helal etmiyorum diye.Bunuda öğrenmişti.Cok pişmanım keşke atmasaydim.Ama aradan zaman geçti ve aramız çok iyiydi.Ama şimdi internetten böyle bir arama yapmış.Sorun suki bişey bulması imkansız çünkü hiçbirşey yapmadım.Birsey bulamaz.Hadi aradım desem buldu ondan sınırlı kızıyor derim ama bişey yapmadım li.Niye böyle yapıyor.Ben şimdi gidip söylesem büyük kavga çıkacak ve belkide vurcak bana ben kesinlikle dayağa karşıyım.Annemin evine giderim direk.Napmaliyim akşam eşim gelince nasıl davranmaliyim.

Eski sevgiliye hakkımı helal etmiyorum?
Düşünün insan bundan ne anlamlar çıkarır
Mutlu değilsin
Eski sevgiliyi özlüyorsun
Onunla çok derin bir mazin var
Eşinle olmaktansa onunla olmayı mı tercih ederdin
Açıkçası bende olsam kırılırdım
Eşinize çok mantıklı bir açıklamanız olmalı
Ondada bunu anlayacak olgunluk
Kolay gelsin

Eski sevgiliye hakkımı helal etmiyorum?
Düşünün insan bundan ne anlamlar çıkarır
Mutlu değilsin
Eski sevgiliyi özlüyorsun
Onunla çok derin bir mazin var
Eşinle olmaktansa onunla olmayı mı tercih ederdin
Açıkçası bende olsam kırılırdım
Eşinize çok mantıklı bir açıklamanız olmalı
Ondada bunu anlayacak olgunluk
Kolay gelsin
Açıklamasını yapmıştım zaten ve sonunda aramız düzelmişti bu olay 6 7 ay önce falandi

Eşinin sana karşı güvensizlik yasamayası bence cok normal.
Boyle bir seyi aradan yıllarda gecse kafasindan kalbinden silemez.
Güvensizlik yaratmışsın bir kere.
Ha niye böyle yaptın nedeb msj attın demiycem yapmışsın zaten. Yapmasaydın iyiydi.
Bunun sonuçlarını yaşıyorsun esin haklı alttan alacak sevgiyle yaklaşacak hoş görecek kafasını karıştıracak hareketlerde bulunma derim. Ve uzerine gitme bana kalırsa.
Madem birsey yapmiyosun bırak içini rahatlatsın kendince.

Eşinin sana karşı güvensizlik yasamayası bence cok normal.
Boyle bir seyi aradan yıllarda gecse kafasindan kalbinden silemez.
Güvensizlik yaratmışsın bir kere.
Ha niye böyle yaptın nedeb msj attın demiycem yapmışsın zaten. Yapmasaydın iyiydi.
Bunun sonuçlarını yaşıyorsun esin haklı alttan alacak sevgiyle yaklaşacak hoş görecek kafasını karıştıracak hareketlerde bulunma derim. Ve uzerine gitme bana kalırsa.
Madem birsey yapmiyosun bırak içini rahatlatsın kendince.
Zamanla rahatlatır mı benle konusmayinca

Zamanla rahatlatır mı benle konusmayinca

Rahatlar mı bilemem ama şöyle düşün rahatlamasa bile ici bunu sana acik acik sormak zorunda kalır aklından ne geviyor ise diye düşünüyorum. Sen olabildigince sevgini goster ilgini göster . Hatandan dolayı pisman oldugunu anlasın . Guven bir kaybedilince zor sekilde geri kazanılıyor. Kaybetmesi kolay kazansı zor birşey.

Bu yuzden biraz çaban gerek

Rahatlar mı bilemem ama şöyle düşün rahatlamasa bile ici bunu sana acik acik sormak zorunda kalır aklından ne geviyor ise diye düşünüyorum. Sen olabildigince sevgini goster ilgini göster . Hatandan dolayı pisman oldugunu anlasın . Guven bir kaybedilince zor sekilde geri kazanılıyor. Kaybetmesi kolay kazansı zor birşey.

Bu yuzden biraz çaban gerek
Ben onu aldatmış gibi mı oldum

Ben onu aldatmış gibi mı oldum

Aldatmak gibi degil tabiki ama eski sevgiliye mesaj atmak evli iken... bu kabul edilebilir bişey de degil. Eşinizde belliki size olan guveni sarsılmış baya. Ki.benimde sarılırdı.
Evli iken eskiler aklima geliyor ise. Hatta aklina gelmekle kalmayıp bunun icin bir adım atabiliyor isen demek ki adam sunu düşünüyor içinde hala birseler var. Hala onu düşünüyor .
Siz diyeceksiniz ki ben olumsuz birsey yazdım qma olsun bu olumsuz da olsa sizin eski iliskilnizi düşünmediniz anlamina gelnez.
Dedigim gibi çabalayın hatanızı silmeye çalışın

Şuan ağlamak istiyorum ama aglayamiyorum
Niye ağlıyorsunuz
Eşinizin sakin olduğu bi anda yanına oturun yapmacık olmayan bir tavırla eski sevgili hakkındaki düşüncelerini anlat ona güveninin kırılmasının haklı olduğunu ama sana olan güvenine çok önem verdiğini bu güveni kırmamak için elinizden geleni yapacağınızı eskinin eskide kaldığını güzelce anlatın
Ses tonun bakışların samiyetin hatta oturuşun bile çok etkilidir
Sen elinden geleni yaptıysan sorun ondadır

Neye kafayi takmis anlamadim. En uyuz oldugum sey, acik acik konussana be adam.
Esinizle sakin oldugu bir an konusun, neymis derdi ogrenin. Ve kendinizi guzelce ifade edin. Eski sevgili olayini da kaoatin tamamen, o soylemeden bu konuyu acmayin yeniden.

Niye ağlıyorsunuz
Eşinizin sakin olduğu bi anda yanına oturun yapmacık olmayan bir tavırla eski sevgili hakkındaki düşüncelerini anlat ona güveninin kırılmasının haklı olduğunu ama sana olan güvenine çok önem verdiğini bu güveni kırmamak için elinizden geleni yapacağınızı eskinin eskide kaldığını güzelce anlatın
Ses tonun bakışların samiyetin hatta oturuşun bile çok etkilidir
Sen elinden geleni yaptıysan sorun ondadır
Bunları hep konusmustuk biz sonuç yine bu

X