Jinekoloji Inşallah biriniz görür cevap verirsiniz. Adete 6 7 gün kala karnımda tarifsız kasılmalar gerilme gibi

Okyanus73168685

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2021
360
49
43
Inşallah biriniz görür cevap verirsiniz. Adete 6 7 gün kala karnımda tarifsız kasılmalar gerilme gibi değişik oldukça huzursuz eden bir şeyler oluyor böyle yaşayan var mı acaba lütfen yardımcı olun

Farklı bir durum varsa gebelik testi yapabilirsiniz belkide kist veya miyom vardır
Regl öncesi her ay yaşadığım bir durum
Sizinde aynı öyle
karnımda yoğun kasılmalar gaz oluyor içten sanki Karnımın içinden bir şey çekiştiriliyor gibi ayakta duramayacak gibi oluyorum
Ay çok sağ olun cevap için Peki sizin de böyle aynı benim tarif ettiğim gibi karında bayağı kasılma içten bir şeyler geriliyor gibi ayakta duramayacak şekilde mi oluyor
Gaz dolaşıp dolaşıp bir türlü çıkmıyor gibi
Regl öncesi her ay yaşadığım bir durum bu benim

Sizinde aynı öyle

Ay çok sağ olun cevap için Peki sizin de böyle aynı benim tarif ettiğim gibi karında bayağı kasılma içten bir şeyler geriliyor gibi ayakta duramayacak şekilde mi oluyor
Regl donemimde gaz problemim oluyor hatta regl sancılarım gaz çıkmazsa dahada artiyor. Ani girip çıktığı için sancı ağrı gibi hatta o an duruyorum yaptığım bir iş varsa bırakıyorum birkaç saniye sürüyo regla 1 hafta kala basliyo ara ara yokluyo ama ilk 2 gun sancidan ölüyorum yatiyorum sürekli zaten miyom veya kist yoktu birsey cikmadi muayene olmustum ama sizde bir olun isterseniz

Regl donemimde gaz problemim oluyor hatta regl sancılarım gaz çıkmazsa dahada artiyor. Ani girip çıktığı için sancı ağrı gibi hatta o an duruyorum yaptığım bir iş varsa bırakıyorum birkaç saniye sürüyo regla 1 hafta kala basliyo ara ara yokluyo ama ilk 2 gun sancidan ölüyorum yatiyorum sürekli zaten miyom veya kist yoktu birsey cikmadi muayene olmustum ama sizde bir olun isterseniz
Benim ki hislerim bir oluyor bir geçiyor sürekli doktora gidiyorum aslında neredeyse Ayda bir kere gidiyorum değişik bir durum var bende ben bekarım Bu arada 40 yaş

Sizinde aynı öyle

İlk gebeligimde olmuştu ama bu ay da böyle oluyorum hayırlısı bakalim

X