İnofolic pembe- mavi farkı

Bende ilk çocuk düşündüğümde böyleydim . Ve bana bi sorunun yok diyorlardı üstelik 😂 sonra kendi isteğimle özel bi hastanede rahim filmi çektirdim tüplerim Kapalı çıktı . Hangi doktora gittiysem ameliyat olmam gerektiğini söylediler. Mecburen oldum . 3 yerden ufak dikişler atıldı ama içi beni benden aldı . Ağrısı toparlanması derken 1 ayda zor toparlandım . 3 ay korundum birde . Sonra hamile kaldım geçen ay ama kimyasal oldu . Evet zorlu süreçten geçtim ama kimyasal da olsa gebeliği gördüm . Asla pes etme . Öncelikle iyi bir doktor bul ve onunla çık bu yola . Hormonların normale döndüğünde Allah’ımın izniyle alcaksın güzel haberi 😊🙏
Inşallah, ben de yazın rahim filmi çekilmiştim bir tüpüm açık diğeri de yarı yarıya açık, doktor tüpler hamile kalmana engel olacak şekilde değil dedi , çok geçmiş olsun , inşallah rabbim en kısa zamanda bizlere de nasip eder🤲

Inşallah, ben de yazın rahim filmi çekilmiştim bir tüpüm açık diğeri de yarı yarıya açık, doktor tüpler hamile kalmana engel olacak şekilde değil dedi , çok geçmiş olsun , inşallah rabbim en kısa zamanda bizlere de nasip eder🤲
Benim ikisi de kapalı olduğu için mecburen oldum ameliyatı . Açık olan tüpünüz hangisi ise ( afedersiniz ) ilişkiden sonra o tarafınıza yatın ve altınıza yastık koyun . İnşallah rabbim size de hayırlı evlatlar nasip eder

Benim ikisi de kapalı olduğu için mecburen oldum ameliyatı . Açık olan tüpünüz hangisi ise ( afedersiniz ) ilişkiden sonra o tarafınıza yatın ve altınıza yastık koyun . İnşallah rabbim size de hayırlı evlatlar nasip eder
Amin inşallah ,

Hamile misin canım
Hamile misin acaba canım

X