Göz Makyajı ınglot markası

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

hoscakal.cocuklugum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2009
251
1
arkadaşlar bu markanın ruj renkleri yada göz farları olsun harika ama fiyat konusunda bir bilgim yok bilenler lütfen bizlere bilgi verebilirlermi.. yada kullananlar görüşlerini paylaşabilirmisiniz? zemuszemus

Ben kullanmadım ama methini çok duyyorum son zamanlarda. Top Shop,Nine West ve Park Bravo gibi markalara sahip olan bir gruba ait bir kozmetik firmasıymış. Mac'e rakip gösteriliyor üstelik fiyatları da mac'e göre çok uygun. Renkler çok çeşitli. Fakat ıstanbulda bile çok az mağazası var o yüzden gidip bakamadım henüz. Kendi sitesinde ürün kataloğu var.

twetty mehaba lütfen bana burun estetiği ile ilgili bili verirmisinn özeldenn ben daha yeni olduğum için özel yazamıyomm zaten sayfayıda pek çözebilmiş değilim

internetten 9 lu far paletini aldım geçen gün 50 tl ye 65 ten düşmüştü ama henüz gelmedi kullanmaya başlayınca paylaşırım benim aldığım far özel bir solüsyonla karıştırılınca her renk eyeliner a dönüşebiliyor oyüzden aldm zemuszemus

İnglotun ömrlerini soldum hiç memnun kalmadım surunce koruduktan sonra solgunlasiyorlar.extradan parlatici sürmek zorunda kalıyorum diğer ürünleri nasıldır bilmiorum ama

Geçen yıl Inglottan bir set aldım, içinde göz kalemi eye liner pudra allık ve o kübik rujlarından vardı. Pudra dışındaki her ürününden çok memlun kaldığımı söyleyebilirim. Ancak fiyatlar biraz tuzlu.. Setlerde indirim yaptıkları özel günleri (sevgililer günü, yılbaşı v.b) kaçırmamanı öneririm.

Ben ilk defa aldım bu hafta ürünlerini ve makyaj yaptığımı anladım ürünleri çok güzel bundan sonra başka marka almam sanırım...
FONDOTEN,TOZ PUDRA KOCAMAN ZATEN İKİ SENE RAHAT GİDER HERKESE, GÖZ ALTI, FAR BAZI VE KIRMIZI ALLIK ALDIM BÜTÜN ÜRÜNLERİ O KADAR GÜZEL Kİ, KULLANINCA ANLARSINIZ.
BİRAZ PAHALI HEPSİ 230 LİRAYA MAAL OLDU :SSS

X