ingilizcesi olanlardan ricam' dır ;))

Nil

KK Kro
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2008
8.822
105
Mesajı gönderen kişinin e-posta adresi: .........

...........'nolu ilanınız için mesaj:

Hello, My name is Mrs Sarah Trendy from Canada and i am highly interested in this particular item and i will like to know how many you have for sell? and as you will like to know i will be make the payment via bank tobank transfer, i am offerring you 1,200.00 Euro for each one you have,and i want to know how many you have got for sale. please do reply to my e-mail ........... me back so that we can discuss better on the Item because it urgently needed and i will be send it to my store in Nigeria Regards Mrs Sarah Trendy

arkadaşlar ingilizcesi olan ve bana bu msjı tercüme edecek biri var mı ? :çok üzgünüm:

canım ne yapıyosan elindeki ürün neyse bilmiyorum artık almak istiyormuş tanesine1,200.00 Euro teklif ediyor ve soruyor kaç tane var elinde satmak için
ödemeyi banka havalesiyle yapacakmış
mutlaka cevap bekliyor

yanlızz ben merak ettim ürün ne?

canım sağol çok tşk ederim ....
ürün gelinliğim .....
kaç te diye mi soruyo :)))))
ben şimdi buna nasıl cvp yazıcam ....

hatunun nijeryada tükkanı varmış oraya yollıcakmış. bacım rouge sen türkçesini yaz biz çevirelim hemen.

sanal alemde paranoyak olduk canım biri seni işletmeye kalkmasın. te kanadalardan senin gelinliği bulup nijeryayamı göndercekmiş

arzucom haklısın ....
ama cvp ta uygun bir dille yazacağız elbet ...''paralar peşin ,kırmızı meşin '' diyerekten...:)))
herşey olabilir elbette, haklısın ...

Hello, My name is Mrs Sarah Trendy from Canada and i am highly interested in this particular item and i will like to know how many you have for sell? and as you will like to know i will be make the payment via bank tobank transfer, i am offerring you 1,200.00 Euro for each one you have,and i want to know how many you have got for sale. please do reply to my e-mail ........... me back so that we can discuss better on the Item because it urgently needed and i will be send it to my store in Nigeria Regards Mrs Sarah Trendy[/FONT]

merhaba ben kanadadan bayan sara trendy , benım yuksek ılgılerınızle bır rıcam var , ben ne kadar para alacagımı bılmek ıstıyorum . ve benım ödememın vıa bankdan yapılmasını ıstıyorum. teklıfım sıze 1200 euro her bırı ıcın, ve bılmek ıstıyorum ne kadarı satılacak, lütfen maılıme dönün. sonrasında tartısalım daha ıyı parcayı bu acilen ıvedılıkle ıhtıyacımdır ve bu maılı gönderıcem benım dukkanımda nıgerıa ya saygılarımla bayan sarah trendy

ben böyle cevırdım balım umarım yardımı olmustur

spam mı ? o neki...
bu arada hepinize çoook tşk .ederim...bir arkadaşımın yardımı ile cvp yazdım ..ama güvenilir de gelmiyor pek ...

rujum atlamayasın sakın..
feyk bunlar..
bana da geliyo arada böle mailller..

aynısı bana da gelmişti ve cevap yazdım bana bi internet sitesi vermişti o adrese girdim birkaç esim vardı.canım inanma diyorum ben başka birşey demiyorum.
aradan biraz zaman geçiti bir erkek yazdı böyle bir mail.neyse böyle işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…