infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Yok galiba ama rahim temizliği iltihap tüp açmaya herşeye iyi geliyor muş denemek istedim :) ama bi türlü nasıl yapacağımi anlayamadım
Canim ben dun ve onceki gun denedim yarim kilo sute yarim demet maydonaz koparip attim kaynattim 2 adet yogurt kovasina bosaltip belime battanite sarip buhara oturdum soguyana kadar tekrar kaynatmak gerekiyomus ama tencereme kiyamadim ilk gun kahverengi akintim oldu ikinci gun cok kasiklarim agridi korktum biraktim 3 gun yapiliyomus ben 2 gun yaptim kahverengi akintim ve kasik agrim oluo arada yine bu iyiye isaretmis ama devamini getirmedim

Adetin kaçıncı günü yaptın ??

Anladım canım teşekkür ederim bide yaptıktan hemen sonra ilişki olması gerek diyorlar o nasıl olucak ki
Ole diyolar evet hemen kalkar kalkmaz iliski yapanda varmis ama ben degil kalkip iliski yasamak kocise bunu yaptimi soleyemem bile cok kizar bole koca kari islerine o yuzden o ise gidince yaptim aksami iliski oldu

Ole diyolar evet hemen kalkar kalkmaz iliski yapanda varmis ama ben degil kalkip iliski yasamak kocise bunu yaptimi soleyemem bile cok kizar bole koca kari islerine o yuzden o ise gidince yaptim aksami iliski oldu
Bende ondan çekinmiş dim :) söylersem kızar bide utanirim inşallah iyi sonuç alırsın. Bende 7. Gun basliyim bari hayırlısı belki vesile olur

Bende ondan çekinmiş dim :) söylersem kızar bide utanirim inşallah iyi sonuç alırsın. Bende 7. Gun basliyim bari hayırlısı belki vesile olur
Insallah canim bole beklemek cok zor herseyi deniyoruz belki vesile olur diede insallah bi zarari olmaz kas yapalim derken goz cikarmayalim Allah korusun

Zararı olacağını sanmam :) eski ler çok kullanmış bunu çokta faydasını gormus ler. İnşallah bizde görürüz
Cnm benim bildiğim kadarıyla ebe anneme söylemiş.kızın 13 ve 14 üncü günü maydanoz buharına otursun.bende arkadaşın dediği gibi uyguladim.ama bisey değişmedi.inş sende faydası olur.ayrıca fazlası zararlı sıcağın.birde incir yumurtayı çalıştırıyor diyolar onun kurunu yapicam ben.bununda fazlası hormon yukseltiyor.bir hafta yapar keserim adet bitince.

nevsunneva ve nisamelek bayanlar sizin birer oğlunuz var sanırım aynı yastalar.allah bagislasin inş Rabbim bizede nasip eder.ilkten sonra kolay olur ikinci merak etmeyin.annem 4 yıl sonra hamile kalmış bana ve iki kardeşime. 22. 18. 14 yaşlarimiz.en küçüğümüz 10 yaşındaydı annem 36 yasinda normal yolla hamile kaldı.üstelik biz tedaviyle olmusuz.artık olmaz denilen zamanda oldu.ve ben yeni evliydim annemin hamile olduğunu duyduğumda.çok sasirmistik herkes benden güzel haber beklerken.nasip olmadı.

canm rahim filmi çeklmeden olur mu hiç doktrların elndeyz işte anakara da prof. kutay biberoğlu var gtmedysen bi,rde ona gt yengemn 9 sene sonra oldu kutay hocayı anlata anlata bitiremez

canm rahim filmi çeklmeden olur mu hiç doktrların elndeyz işte anakara da prof. kutay biberoğlu var gtmedysen bi,rde ona gt yengemn 9 sene sonra oldu kutay hocayı anlata anlata bitiremez
Canım birde ben söyledim çekelim diye ısrar ettim yani düşün.Sonra zaten korktuğum başıma geldi yani.O kadar çaresiz hissediyorum ki kendimi.Tüm olumsuzluklar bende toplanmış sanki...Bakalım son çare bir doktor kaldı gelecek ay ona gideceğim,kutay bey i de araştırayım.

Şimdi benim adetin 4. Günü ne zaman yapsam ??? İncirden bende onun için korkuyorum hormonlar tavan yapar falan

Hayırlısı olsun canım.. Allah herkese nasip etsin.. Olacağı varsa hiç bir şey engel değil dualarla yaşıyoruz bunuda Allah dan diliyoruz olacak inşallah isteyen herkesin

Çok sağol cnm moral oldu yazdıkların. Rabbim sanada banada tum isteyenlerede nasip eylesin ins. 2016 bizim yilimiz olsun bol bebisli bir yil olsun rabbim hepimizin kucağıñı doldursun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…