infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

TESEKKUR EDERIM.MORAL OLDUNUZ.
KAC AYDIR YAPILMADIK TEST KALMADI.
MERAK HEYECAN KORKU ENDISE HEPSI BIR ARADA.
RABBIM BANA VE ISTEYEN HERKESE NASIP ETSIN INS.
SIZEDE KOLAY DOGUM VE HAYIRLI EVLAT NASIP OLSUN INS.
Aminnnnnnnnnn inşaallah moral çok önemli sen yeterki iğnelerini aynı saatte vur ve olacağına inan

Benimde ikinci evliliğim cnm aynen 5 yıl oldu. 13 yaşında bir oğlum var çok şükür.eşimin yok hiç bizde uğraşıyoruz işte 4 senedir.

İnşallah olur cnm ..
Eşinde mi sorun?
Bizim varikosel ameliyatı oldu. .
Hareketlilik düşük..

İnşallah olur cnm ..
Eşinde mi sorun?
Bizim varikosel ameliyatı oldu. .
Hareketlilik düşük..

Vallahi kuzu bizde anlamadık sorun yok diyorlar ama bana sayı biraz düşük geliyor burada okuduklarıma bakınca. Toplam 45 ml sperm sayımız % 35 ileri hareketli. En son 3 gün önce yapıldı. Hıç alternatif tıp denememiştik bende bu ay hem e§ime hem kendime kürlere başladım böyle işte cnm

%12 ileri hız

Ama yine burda bi yerde okudum 5 ml sperm ve % 3 ileri hızla hamile kalanlar var şükür halimize kuzu bizimde olacak ins

Sayımız aşılamaya yetseydi 1 tüp bebek tedavisi niyetine 5 aşılama yapardık da Kismet..
Bende 25 yaşındayım ve 3 yılık evliyim .. biz imkansizliktan döndük. ASO iken çıkış oldu hemen tüp bebeğe giriştık ama yok İşte..

Rabbim.hayırlı zamanda verir amena. Ozamana kadar Allah bizlere sabır versin inşallah kızlar

Ama yine burda bi yerde okudum 5 ml sperm ve % 3 ileri hızla hamile kalanlar var şükür halimize kuzu bizimde olacak ins

Hayırlısı ile inşallah bizlerinde olur kızlar tek duâmm❤ ❤

Aminnn yarabbim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…