infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Maşallah sana canım...Ben de bu ay soğan kürüne başlayayım diyorum.O bittikten sonra da bu aslan pençesini yapayım.Bu kürleri nasıl yaptın canım peki?
mrb arkadsm msjlareının hepsni okuyamadm ama sana şunu söyliyim sana hsg çekmeden tüp yapan doktr zaten ya para göz ya da salak .... ist.da mi yasşıyosun nerye hangi hastanelere gttin üzülkme Rabbişm için yaratmak en kolay o dilerse olur sabır ve dua canm Rabbm gönlümüze görer versn üzülme demk kolkay ama sabır geçicek emin ol

mrb arkadsm msjlareının hepsni okuyamadm ama sana şunu söyliyim sana hsg çekmeden tüp yapan doktr zaten ya para göz ya da salak .... ist.da mi yasşıyosun nerye hangi hastanelere gttin üzülkme Rabbişm için yaratmak en kolay o dilerse olur sabır ve dua canm Rabbm gönlümüze görer versn üzülme demk kolkay ama sabır geçicek emin ol
Merhaba canım,çok teşekkür ederim.Dünyam başıma yıkıldı,biri umut verip tüp bebek yaparken,diğeri hamilelik şansınız imkansız dedi.Önümüzdeki adetimde son artık görüneceğim bir doktor kaldı.Ankara Başkent Hastanesinde.Son umut,son çare ona gideceğim.Bakalım hangi doktorun dediklerine yakın şeyler söyleyecek...Ben Ankara'dayım canım.İlki Özel bir merkez ve 15 yıllık doktorum gelde güvenme,genç kızlığımdam beri gidiyorum.İkincisi ise Ankara'nın en büyük doğumevi ve kadın hastalıkları hastanesi...

Kızlar ben delirdim mi acaba?Dedim ki bugün biraz kafam dağılsın,yılbaşı hediyesi filan bakayım AVM'ye gittim.Ne kafa dağılması,darma duman oldum.Allah'ım her yer hamile,çoluk çocuk dolu,biri elinde biri karnında.Ya vallahi kıskanmıyorum ama bir tuhaf oluyorum.Böyle olunca da zor attım kendimi AVM'den dışarı.Kendimi böyle davranınca da suçlu hissettim.Valla deli çıkacağım.

Kızlar ben delirdim mi acaba?Dedim ki bugün biraz kafam dağılsın,yılbaşı hediyesi filan bakayım AVM'ye gittim.Ne kafa dağılması,darma duman oldum.Allah'ım her yer hamile,çoluk çocuk dolu,biri elinde biri karnında.Ya vallahi kıskanmıyorum ama bir tuhaf oluyorum.Böyle olunca da zor attım kendimi AVM'den dışarı.Kendimi böyle davranınca da suçlu hissettim.Valla deli çıkacağım.
Hepimiz aynı durumdayız cnm ya

BENDE BUGUN KOCISLE MAGAZADA DOLASAYIM DEDIM.
AMA KUSTUM ONA .BIR KIZ ELBISESI GORDUM ALMADI.
"SEN SACMALAMAYA BASLADIN" DIYOR.
SONRA EVE GELINCE DUSUNDUM HAKLI ASLINDA ALDIRDIGIM
BIR COK BEBEK PATIKLERINI CORAPLARINI GORDUKCE KOTU OLUYORUM HER AN AKLIMDA GIBI OLUYOR.
OZELLIKLEDE YATAK ODAMDA KAPIYA ASKI YAPTIM KIZ COCUKLARININ PATIKLERINI KOLEKSIYON YAPMISIM .NAMAZDAN SONRA BIRINI ALIP DUA EDIYORUM ONLARA BAKARAK. :KK64:
SANIRIM DURUM VAHIMM :KK43:

BENDE BUGUN KOCISLE MAGAZADA DOLASAYIM DEDIM.
AMA KUSTUM ONA .BIR KIZ ELBISESI GORDUM ALMADI.
"SEN SACMALAMAYA BASLADIN" DIYOR.
SONRA EVE GELINCE DUSUNDUM HAKLI ASLINDA ALDIRDIGIM
BIR COK BEBEK PATIKLERINI CORAPLARINI GORDUKCE KOTU OLUYORUM HER AN AKLIMDA GIBI OLUYOR.
OZELLIKLEDE YATAK ODAMDA KAPIYA ASKI YAPTIM KIZ COCUKLARININ PATIKLERINI KOLEKSIYON YAPMISIM .NAMAZDAN SONRA BIRINI ALIP DUA EDIYORUM ONLARA BAKARAK. :KK64:
SANIRIM DURUM VAHIMM :KK43:
Hasret yüreğimizi dağlıyor. .

Bu doktor şu an için son umudum zaten,bakalım o ne diyecek.Gerçekler hiç bu kadar kuvvetli suratıma çarpılmamıştı hiç,afalladım resmen.
Doğru canım insan neye uğradığını şaşırıyor haklısın inşallah herşey güzel olur sıkma canını Rabbim büyük

X