infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Canım benim okurken bile benim gözlerim doldu üzülme diycem ama biliyorum ki çok zor Rabbim diycez başka yolu yok ama ben sana iyi bi hekim araştır derim belki sonuç değişir ünv hastaneleri veya özele git canım benim herşey gönlünce olsun

Çok sağol canım...İlk gittiğim özel 2.si devlet eğitim ve araştırma hastanesiydi...Şİmdi bu önümdeki bir ay tüm bu kürleri deneyeceğim.Bana önerilen son bir doktor vardı ona da gideceğim...Bakalım.Ne diyeyim.Elden birşey gelmiyor.

Canım ben bu kurlerin ise yaradığını inanmıyorum önce bu doktorunu sec ama araştır bul yanlış doktor psikolojik ve vakit kaybından başka bisey değil daha sonra kurlere bak derim gene de sen bilirsin canım bu arada soğan kuru rahim inceltiyo muş bilgin olsun herşeyi iyi araştır hemen teslim olma

Bu doktor şu an için son umudum zaten,bakalım o ne diyecek.Gerçekler hiç bu kadar kuvvetli suratıma çarpılmamıştı hiç,afalladım resmen.

Sigara içenlerin sperm kalitesi olmaz derler. .
Hiç sigara içen adam değil eşim ..
Ya nasipp. .
Üzülme canım, vardır bi Hayır. .

Allah sabır versin canım içim bi kötü olduki okuyunca.. Rabbin şifa versin ikinize de ümidini kaybetme..

Allah kımseyi evlat hasreti ile sınamasın

CNM MALESEF COGUMUZ HEMEN HEMEN AYNI SEYLERI YASIYORUZ .
BIZIM SINAVIMIZDA BUYMUS.DERDI VEREN RABBIM DERMANIMIZIDA BIR YERE SAKLAMISTIR.
ARARSAK ,UGRASIRSAK VE SABREDERSEK KAVUSUCAZ ILACIMIZA INSALLAH.
EVET BOYLE DURUMLARDA BIZI BIZDEN BASKASI ANLAYAMAZ COK HAKLISIN ICINI DOK BURDA
YARDIMCI OLANLAR OLUYOR.UMUDUNU YITIRME. BENDE GUN GECTIKCE FARKLI SEYLER DUYUYORUM NE OLDUGUNU COZEMEDIM "HEP UST USTEMI GELIR BOYLE SEYLER" DERIM.DOKTORLAR HER SEFERINDE FARKLI BIR PROBLEMIMIZI SOYLUYORLAR SASIRDIM KALDIM IKI TARAFTADA SORUN OLUYOR YANI BULA BULA KOCA DUNYADA BIRBIRIMIZEMI DENK GELMISIZ FALAN DIYORUM.CEZALI INSANLARMIYIZ DIYORUM.
TABIKI HAYIR BU KADER NASIP .BIZ BIRAZ GEC ULASICAZ MUCIZEMIZE AMA SINAVIMIZI NASIL GECECEGIMIZDE COK ONEMLI OLMALI KI RABBIM SEVDIKLERINI SINARMIS.INSALLAH SABIR VE TEVKKULLE ATLATICAZ.BU HORMONLARADA FAZLA ALDANMAMAK LAZIM ICINDE BULUNDUGUMUZ DURUM VE DUSUNCELER BIZIM HORMONLARIMIZI ALT UST EDEBILIYOR.GECEN SENEKI TESTLERIMI DOKTORUMA GOSTERDIGIMDE OLUMSUZ BISEY KONUSMAMISTI.BU SENEKI TESLERI DAHA IYI GORUNDUGU HALDE COK FARKLI SEYLER DUYDUM.UMUDUM VAR YINEDE PES ETMIYORUM.
ILERI YASTA OLANLAR HATTA 8INCI DENEMESINDE 40 YASIN USTUNDE OLANLAR HAMILE KALABILIYORSA RABBIMDEN UMIT KESILMEZ.HIC KORKMA .UZULME .OLACAK .INAN .PES ETME.

Sağol canım...Haklısın tabii ki ama insanız işte üzülüyoruz.Daha dün bir arkadaşımın bebeği oldu,tabii ki kıskanmıyorum bu kıskanmak değil,imreniyorum,üzülüyorum,ne yapayım robot değilim ki.Bütün sosyal medya hesaplarımı kapattım,çünkü insanların mutluluk tablolarını görmek psikolojimi alt üst ediyor,kendimi eksik hissediyorum.Offff Allah'ım bize mucizeni göster...

Kızlar,nasılsınız...Ne durumdasınız?Ben bir tuhafım.Toparlanmaya çalışıyorum.Bu sanki bir rüya gibi geliyor bana.Uyanacakmışım,herşey toz pembe olacakmış gibi...Ne olur 2016 hepimize uğurlu gelsin.Bu 2015 den nefret ettim nefret...

Hahaa aynen 2015 i sevmedim. Umudumuz 2016 inş yüzümüzü kara çıkarmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…