infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

:nazar::emir_bebek: Bismilllahirrahmanirrahimmm :nazar::emir_bebek:
ALLAHım ! Bu Mübarek Cuma; Günü Hürmetine,
Bizi Sevdiğin Kullar arasına kat ..
Bizi Çok Sabreden,Çok Şükreden Kullarından eyle ..
Ömrümüz Sevdiğin,Razı olacağın işlerle;amellerle Geçsin ..
Sıhhat ve Afiyette Daim Eyle ..
Sevdiklerimizi Bize Bağışla ...
Bizlere hayırlı evlat nasip eyle ...

:KK68::KK68::KK68: Aminnnnnn :KK68::KK68::KK68:

:KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73:

___________İnşallah bu ay hamiş kalırız emiii____________

İsim ********** bat ************* durum

Bukeetbuket ******** :KK39: ******** 8 ocak beklemede :KK68:
Yagmur559 ******* :KK39: ****** 8 ocak beklemede :KK68:

Gurbet kuşu ******** :KK39: ********10 ocak beklemede :KK68:
Semus06 ********* :KK39: ********* umutla beklemede :KK68:
Eses07 ************ :KK39: ********* umutla beklemede :KK68:
clementon ********* :KK39: ********* umutla beklemede :KK68:
Ceren_08 ********** :KK39: ********* umutla beklemede :KK68:

:KK37: inşallahh listemiz uğurlu gelir ..:nazar::emir_bebek::anneadayı:En Büyük TÜRKİYE
bu ay hamiş kalırız listemize eklenmek isteyenler mesaj atabilir:KK31:

HICTE BILE OYLE SOYLEME KIZ...
UMUT HER DAIM VAR BEN HISSEDERIMMMM:KK76::KK54:

Ah kuşum keşke ööyle olsa

Al benden de o kadar :))

Kızlar ben çok yoğun depresyona giriyorum valla gayet iyiyken, gülerken ağlayıveriyorum :rolleyes: Hormonlarım kudurdu galiba
Yazık adama sarmalıyorum evde, yok aşk bitti bilmem ne bisürü bişey buluyorum her gün.. aşk mı kalır yaa 2,5 yıldır evliyiz 2-3 yılda öncesi var :KK4:

Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir derler ya galiba ben onu istiyorum rahat batıyor

Kızlar ben çok yoğun depresyona giriyorum valla gayet iyiyken, gülerken ağlayıveriyorum :rolleyes: Hormonlarım kudurdu galiba
Yazık adama sarmalıyorum evde, yok aşk bitti bilmem ne bisürü bişey buluyorum her gün.. aşk mı kalır yaa 2,5 yıldır evliyiz 2-3 yılda öncesi var :KK4:

Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir derler ya galiba ben onu istiyorum rahat batıyor
aynı benn :KK48:

Üçüz müyüz biz :KK70: :KK70: :KK19::KK5:

HAHAHAAAAA CNM VALLA BENDE OYLE BISEYLER YASIYOM ALLAH SONUMUZU HAYREYLESIN.
DUN ADAM EVE GIRER GIRMEZ GOZYASLARINA BOGULDUM UZERINE YURUDUM:KK11:
NEYMIS ADAM BI SIGARA ICMIS COK KOTU KOKUYORMUS TEDAVIMIZ OLUMSUZ GECECEK DIYIP BOLCA AGLADIM VALLA ...AYYY COKMU DOLMUSUM ANLAYAMADIM BI ANDA YASANDI SASIRDIM KENDIME:KK57:

5 yıllık evliyiz :)

HAHAHAAAAA CNM VALLA BENDE OYLE BISEYLER YASIYOM ALLAH SONUMUZU HAYREYLESIN.
DUN ADAM EVE GIRER GIRMEZ GOZYASLARINA BOGULDUM UZERINE YURUDUM:KK11:
NEYMIS ADAM BI SIGARA ICMIS COK KOTU KOKUYORMUS TEDAVIMIZ OLUMSUZ GECECEK DIYIP BOLCA AGLADIM VALLA ...AYYY COKMU DOLMUSUM ANLAYAMADIM BI ANDA YASANDI SASIRDIM KENDIME:KK57:

Sigara sağlığa zararlı evet ..
Sigara sperm kalitesi azaltır. .
Evet. .

Ee hiç sigara içmeyenin yooook ..

Sigara içenlerin çocuğu var ..

X