infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

yok o anlamda demedim, suan benim öyle bi durumum olsa kredi çekerim, yada arabayı satarım,
yani çok bulunmayacak bi para değil o anlamda dedim.
bende hepi topu memur eşiyim
Tutacağına emin olsam. .
6 tüp bebek yaptırdım tutmadı dedi kadın..
Maddi & manevi nasıl dayanır insan. .

Evet. .
Amin inşallah. .
Sizin sorun ne?
sorun olup olmadığı bile belli değil
devlet hastanesinde gittiğim doktor pko dedi, 4 ay sonra özele gittim asla pko yok dedi hormonlar falan normal adet düzenli,
eşimde varikosel yok daha spermiyogram yaptırmadı,
yani anlayacağın sorun varmı yokmu bilmiyorum
8 ay oldu buay

Cnm pko %80 kadınların sorunu. .
Bende pko dedi..
adetlerim düzenli..
30 günde oluyorum. .
Hormonal bozukluk yok..
Hsg (tüplerim açık )
İleri hız düşük biraz ama Dr olur dedi. .

Merhba hamilesiniz galiba rabbim sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin inşallah bunu yapıpmı hamile kaldın acaba bide rahatsızlığın falan var mıydı canım?bende pko var bende mi yapsam acaba

sare_sare bende de pko var, midende sorun yoksa soğan kürünü dene canım, ben faydasını gördüm, ilaç tedavisinden sonra kistlerim ve yumurtalıklarım o kadar büyümüştü ki, dahiliyeye gittiğimde doktor 3-4 aylık hamile gibisin demişti bana, kürü yaptıktan sonra kist falan kalmadı, sonra gittiğim doktorda kist değil poli over seninki dedi, kimin ne dediği belli değil

saol canım dr bana progestan 50 mg iğne verdi 5 adet var içinde 2 gün yattım bugün işe geldi allaha emanetiz

Merhba hamilesiniz galiba rabbim sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin inşallah bunu yapıpmı hamile kaldın acaba bide rahatsızlığın falan var mıydı canım?bende pko var bende mi yapsam acaba
canım rabbim hayoırlı evlat nasip etsin bu karışımı adetin ilk günü başlıyosun 1 kg siyah cekirdekli üzümde havanda eziyorsun onu da 2 lt suda kaynatiyosun 1 lt düşene kaadar ben gcen cuma tesadüfen öğrendim hamile olduğumu pereşembe günü bu karılımı hazırlamıstım cuma sabahı ,çtim baska hormon testi içn gidince öğrendim yap bence inşallah şifa olur

geçtiğimiz martta hsg cekildim 2 tüpte kapaıymıs film sırasında acılmıs sonra klomen iğne vs derken sonuc alamadım ramazan girdi rabbim kabul ederse oruclarımı tuttum umudumu kesmiştim ki öğrendim rabbim kesme umudunu dedi bana dua ediyorum şükrediyorum bir de kalp atışını duyarsam inşalllah içim rahatlacak

PKO ile mi alakalı bu kür canım

Başka rahatsızlığın falan yok muydu canım. İnşallah kalp atışınıda duyarsn sağlıkla kucağında alırsın. Drısı bizim başımıza inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…