infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Kızlar ben bugün denize girdim ama bişey olurmuki hsg dolayısıyla ilk adet oldu ama ilanda kullanıyorum inşallah enfeksiyon kapmam

Günaydın kuzuum. Gittim herşey yolunda elhamdulillah iyiyiz kizimla. 2nhaftaya düştü kontrol yine artık. 1.052 gr olmus 37 cm.de boyu zillimin başı da aşağıda normal gibi görünüyor doğum dedi. Azcık paniklemeye başladım korkmaaa bende başında çok korktum en ufak bişeye panik yaptım ve inan bana hala erken dogurmaktan korkuyorum. Bu böyle sürüp gidicek. Bebisler gelincede iyilermi doydularmi nefes aliyormu sürekli bir ebham abidesi gibi gezicez çubuk kraker yanına limonata icebilirsin bunara favorim deli gibi iciyom. Açık 2 cay icebilirsin. Mevsim meyve zamani karpuz kavun ye bol bol kuzularimizaa iyi bak kiiiizzz

Kızlar ben bugün denize girdim ama bişey olurmuki hsg dolayısıyla ilk adet oldu ama ilanda kullanıyorum inşallah enfeksiyon kapmam
Günaydın cnm hiç bir şey olmaz deniz tuzlu olduğu için. Havuza dikkat et girme orada enfeksiyon ve mantar riski var.

Ayyyyy Çifter mutluluk kuzum benim Rabbim bizede yaşatsın inşallah bu ay tutar bende istiyorum artık çok istiyorum

aminnn inşallah kuzum dularım sızınle

maşallahh kocaman kız olmuş annesi herseyın yolunda olmasına sevındım..kvun karpuz üzüm şeftali yiyorum bol bol

Mtv arkadaşlar beni de aranıza alır misiniz pcos sebepsiz infertilite var çünkü yumurtalarla sorun yok sperm testler falan normal pcos engel dergi yani ama olmuyor 2 yillik evlilik hiç korunma yok 6 aydir dr tedavisi 3 olumsuz aşılama 4. Için start verdik onu da bu hafta olacağım ınş yumurtalar buyumusse tabi .. biraz umutlu biraz umutsuz yorgunum .. akşama kadar bana uygun tipik lerde gecikiyorum sorularının cevaplarını arıyorum hakkımızda hayirlisi ..

Kızlar bir kaç arkadaştan soğan kürü sayesinde hamile kaldıklarını duydum.Üstelik pco su ve yumurta tembelliği olan kızlardı.
Aranızda deneyen varmı bu kürü?

Olmuyor iste bi sorunum yok herseyide denedim millet bi bakiyorum evlenmis aa hemen hamile kalmis dualarimi ediyorum doktora gittim herseyi denedim bukadar zormuymus hamile kalmak hic bilmezdim onceden yine adet oldum ve sanirim hic kalamiycam gibi geliyor oturdum yine agladim

aminnn inşallah kuzum dularım sızınle

maşallahh kocaman kız olmuş annesi herseyın yolunda olmasına sevındım..kvun karpuz üzüm şeftali yiyorum bol bol
Evet çok şükür rabbime hayırlısıyla kucaklayip saglikla büyütmeyi nasip etsin inşallah hepimize cnm. Bol bol sıvı tuket cnmm havalar malum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…