infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Kızlar bugün tedaviye başladık serephone verdi doktor:KK51: bugün kan pıhtılaşmasının alt terimlerine çıktı cok şükür onda bişey yokmuş gebelikte iğne kullancakmışım inşallah bu ay tutar dua edin kızlar Hoppa

kızlar yazamadım iyiyim canlarım büyüyor bebiş 4 aylık olduk teyzeleri sizler nasılsınız??

birsen hamişsin gözün aydın ttalım cok sevindim hayırlısı ile kucagına al insallah....
anatomi canım iyiyim cepten girmek zor oluyo cok giremiyorum ama özledim sizi...fırsat buldukca girecegim...

Kızlar hastayım berbat midem bulanıyor :KK43:
bayramda midem bozuldu iyice salgın oldu..
hava değişimi mahvolduk ya : (

kızlar adetim gellmedi henüz bayramın 2. günü olmam lazımdı çok bir belirtim de yok olmak yada olmamamk adına test yapmak istemiyorum artık p.tesi 4 gün izne cıkıcam sanırım adetim denk gelecek gecikti:KK43:

kızlar adetim gellmedi henüz bayramın 2. günü olmam lazımdı çok bir belirtim de yok olmak yada olmamamk adına test yapmak istemiyorum artık p.tesi 4 gün izne cıkıcam sanırım adetim denk gelecek gecikti:KK43:

bekle canım biraz daha test yapmaya ben de istiyorum ama beklemek zorundayız sonunda hüsrana uğruyoruz

Yani canim anne karnindaki bebegin hareketleri bile farkli oluo sigara icen gebelerde
Hamileyken kullananlara cok kızdıgım için aynı hataya kendimde düşmek istemiyorum zaten canım bide her ay hüsran olunca stres yapıp daha cok içiyorum aslında içmemem lazım biliyorum ama elimde degil

MRB KIZLAR NHBR GORUSMEYELI:KK24::KK200::KK50:
Sizlerle ogrendiklerimi paylasmaya geldim INSAALLAH VESILE OLURUZ BIRBIRIMIZE.

ben bir hocayla tanistim.diyorki yiyip ictiginiz hersey cok onemli.ve dini yondende okunulmasi gerekenler varmis.belki hazreti ALLAH sizi cezalandiriyor olabilir dedi.esimin ve benim daha onceki iliskilerimizi sordu can yaktinizmi.neler yemeyi seversiniz gibi bir cok soru sordu. ben bugun basladim soyleyeyim uygulayalim rabbimin izniyle seviniriz insallah.

1.her farz namazindan sonra 14 ya vehhab ya allah cek dedi.
2.hergun 101 estagfirullah
3.hergun 101 salavat
4.hergun 101 ihlas suresi
5.yasin suresi bol bol

6. esimin prolaktini 15 in uzerindeydi (hergun 5 incir yiyicekmis)
7.benim hormonlar cok dusuk.(hergun 1 kase zeytin )zeytini hic sevmedigimi hormonlarimdan anladi.cok sasirdim.
8.her gun yumurtayi kaynayan suya atip 4 DKK bekleyip cikar esine yedir dedi.
9.iliskimizin cok fazla olmamasini soyledi.haftada bir bile yeterli diyor.
10. Su ,cay ve kahve yemekten en az 2 saat sonra tuketilmeli cunku yediklerinizi curutur dedi.
11.meyve ve su yemekten once alinmali.sonra degil dedi.
12.iliskide kalcanin altina yuksek yastik koy.esinin gozlerine bak ve dokunuslar onemli dedi.iliski oncesi sevismek onemli.kadinin gogus ucu ve klitorisle oynanmasi haz alisini artirirmis ve dollenme daha cabuk olurmus.
13.eslerin birbirini sevmesi cok onemli dedi.

simdilik bu kadar.yarin yine mesajlasicam.belki muayeneye cagiricak 1 ay sonra.ama once yemek duzenimi degistirmeliymisim.kan grubuma gore beslenicekmisim.0 positifim.et cok tukettigimi soyledim ona henuz cevap vermedi esimin kan grubunu ogrenicez sonra menumuzu belirliycek.

X