infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Yok ya iyi yapıyoruz bence. Hemde olmamasıda iyi insan evine eşine alışıyor, kendini hazırlıyor, biraz daha yazarsam vazgeçeceğim çocuktan:KK45:

Güldürdünüz beni kızlar ama aynı düşüncelerden bende geçtim.. Cocuklulari görünce, dertlerini.. Pozitif enerji çok önemli.

Merhaba kızlar keseyi gördüm bugün çok şükür çok mutluyum darısı kalp atislarina inşallh benim içinde dua edin ben sizler için ediyorum allahım en yakın zamanda pes peşe haberlerinizi aldirsin inşallh
Şükür cnm. .
rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. .
Dualarım hepinize hepimize canım. .
sende ddua et annişim. .♡♡

Merhabalar arkadaşlar ben uzun zaman oldu yazmıyorum buraya sonunda bende hamileyim demeyi o kadar çok isterdim ki ama maalesef hala hamile kalamadım eşimde sayıda ve hızında düşüklük çıktı, eylülde kısmetse hsg çektirip aşılama
yaptırmak istiyorum, çok canım sıkılıyor bayram yaklaştı karıncaların ve görüncem yine bebek muhabbetleri açacaklar söylemiyoruz bebek istediğimizi ama anlıyorlar olmadığını şunun bebeği olmuş habire bebek muhabbeti çok bunalıyorum

Allah sabır versin. Söylenenlere kulaklarınizi tıkasın, ki kalbiniz kırılmasın insallah. Ben buraya haftalarca hamile olduğumu yazamadim, çünkü olmadıgı günlerin acısını unutmadım. Burda da kimisi cok görgüsüzce ilan ediyor gebeliğini.. Yada ben biraz hassas düşünüyorum. Duam seninle

Merhaba kızlar keseyi gördüm bugün çok şükür çok mutluyum darısı kalp atislarina inşallh benim içinde dua edin ben sizler için ediyorum allahım en yakın zamanda pes peşe haberlerinizi aldirsin inşallh

Masallah canım. Benim bugün randevum vardı. Bebeğimi ve kalp atışlarını gördük. Şükürler olsun. Insallah sende duyacaksin, Allah büyük. 9 haftalık olduk.

Masallah canım. Benim bugün randevum vardı. Bebeğimi ve kalp atışlarını gördük. Şükürler olsun. Insallah sende duyacaksin, Allah büyük. 9 haftalık olduk.

maşallah cnm kocaman olmuşsunuz yenımı gördün bebişini cnm bende görürüm inşallah

Gözün aydın kuzuuum tekmiymis ikizmiymis bebiş :anneadayı::KK200::nazar::emir_bebek::emir_bebek:

cnm kendı doktoruma salı gunu randevum orda bellı olur tekmı cıftmı bu öyle ustten baktı bı kac sanıye hastası olmadıgım ıcın ılgılenmedı hıc

Allah sabır versin. Söylenenlere kulaklarınizi tıkasın, ki kalbiniz kırılmasın insallah. Ben buraya haftalarca hamile olduğumu yazamadim, çünkü olmadıgı günlerin acısını unutmadım. Burda da kimisi cok görgüsüzce ilan ediyor gebeliğini.. Yada ben biraz hassas düşünüyorum. Duam seninle
Allah razı olsun canım, Rabbim elinize almayı nasip etsin

Darısı olmayanların başına. Ben de bir tüp denedim ama transfere gidemedik 14 embriyomuz oldu ama hepsinin gelişimi durdu. Yeni bir merkez arıyorum fulya bahçeci ya da kadıköy şifa. Bana yardımcı olabailecek var mı bu konuda? Ayrıca yumurta ve sperm kalitesini artırmak için ne kullanabilirim fikri olan var mıır?

Darısı olmayanların başına. Ben de bir tüp denedim ama transfere gidemedik 14 embriyomuz oldu ama hepsinin gelişimi durdu. Yeni bir merkez arıyorum fulya bahçeci ya da kadıköy şifa. Bana yardımcı olabailecek var mı bu konuda? Ayrıca yumurta ve sperm kalitesini artırmak için ne kullanabilirim fikri olan var mıır?

Maalesef hemen artmıyor. .
bizde de ileri hız düşük..

bilmem vakıt gecsın dıye gezmelere gıdersın belkı dedım..iğne oldum geldım bende ewdeyım sıkıntıdan patlıycam..
Canim bak ben demistim cok sevindim kk giremedim yazamadim saglikla kucagina al insallah bizlerede duani eksik etmeee

hahaha süpermişşş yaaaa :KK73::KK73::KK73::KK73::KK73:

sende sevılıorsun cnm benım :KK200:

Canım benim Nerelerdesin yahu özledim. .:KK15:
napayım canım oruç oruç işte. .:KK50::KK19:
Aynen canim yaevdeki neti kapattik tlf oldukca giriyorum ondan yokum gecen sene gece sahurda konusursuk ne guzelll ayni bitiyor guzel ayy songunlerrr evdeyim iste temizlik falan aksam oluyorr

Canım benim Nerelerdesin yahu özledim. .:KK15:
napayım canım oruç oruç işte. .:KK50::KK19:
Aynen canim yaevdeki neti kapattik tlf oldukca giriyorum ondan yokum gecen sene gece sahurda konusursuk ne guzelll ayni bitiyor guzel ayy songunlerrr evdeyim iste temizlik falan aksam oluyorr

:KK200::KK50::KK47:

Anladm canım. .

Bende telefonun içine düşünüyorum. .

Kk bağımlılık yaptı iyice. .

Kuzum benim. .

Özledim. .birsenim hamiş..

inşallah darısı bizlere. .

:KK72::KK36::KK74::KK5:

X