infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

of sanmıyorum canım ya
bende sanmıyodum ama bebiş varmış hiç sanmıyodum hemde.. yumurtlama testleri varya onlardan yapıyordum.
öncesinde birlikte olmuştuk testi pozitif gördüğüm gün birlikte olduk ve o gün hiç yatamadım 5 dk yattım kalktığım yetmezmiş gibi çişimde geldimi sana wc ye de gittim. ulan dedim eşimi işe göndermeden zorlamıştım test pozitif diye boşa gitti dedim. o günden sonra hep bir aksilik birlikte olamadıkta umutsuzluk içindeyken patt hamiş oldum.. Rabbim yeterki nasip etsin, ol desin..

çok güldüm ya :))

ahahah ben inanamadım o yüzden ilk haftalarda şaka gibiydi. lekelenme aradım durdum bi yanlışlık var herkeste lekelenme oluyo diye düşün

ya benim çok acil antibiyotik almam lazım öksürükten ölücem hamile olma ihitmalini hiç düşünmemiştim.Antibiyotik bana bakıyor ben ona

ya benim çok acil antibiyotik almam lazım öksürükten ölücem hamile olma ihitmalini hiç düşünmemiştim.Antibiyotik bana bakıyor ben ona
test al bi tane hemen yap varsa silikte olsa çıkar. ben sabah idrarıyla da değil öğlen 12 de yapmıştım da sipsilikti ilk öğrendiğimde.
en azından bebiş varsa zarar vermezsin annesi. ıhlamur iç bol bol limonlu su iç.

teşekkür ederim canım ilgine

test al bi tane hemen yap varsa silikte olsa çıkar. ben sabah idrarıyla da değil öğlen 12 de yapmıştım da sipsilikti ilk öğrendiğimde.
en azından bebiş varsa zarar vermezsin annesi. ıhlamur iç bol bol limonlu su iç.
teşekkür ederim canım ilgine
rica ederim ne demek.. ben kaçıyorum cnmm öğle tatili bitti malumm çalışmaya devammm ılık şeyler iç bol bol.. görüşürüz cnm Allaha emanet ol.

tmm canım çok sagol kolay gelsin

Offf hiç kimsecikler yok hava çok güzel ama yapılacak bişey yok ben bugun çok sıkılıyorum yaaa

inş. olmazsın canım ben iiyim çok şükür oğlumda yürümeye başladı bir haftadır
Inşallah olmam pek umudum yok ama. Bu ay doz artı klomende ıgne mi oldum beklemedeyim 5 gün kaldı adete bu ay işin komigi iğneden 3 4 gün sonra evde test yaptım pozitif çıkmaz mı tabi ben bi sevinç bi heyecan snra test negatif lesmeye başladı dk konuşunca iğne nin etkisi olduğunu öğrendik dün gece gene test yaptım negatif di sabah baktım sadece çizginin yeri belli oluyo bilmiyorum o kadar kafam karışık ki dk artık aşılama diyo bu ay olmassa

canım iğneden sonra pozitif çıkması normal iğnenin etkisinden

slm canım nbr nasılsın.bende sana bakınıyordum görünmedin kaç zamandır diye nasılsın iyimisin.Allah yardımcımız olsun canım.geçmiş olsun bu arada.
Valla seninle ayniyiz canim bildigin noktada yerimizde sayiyoruz dehset grip oldum cok kotuyum..Allah heseyin hayrlisini nasip etsin..

inşallah bebişin seninledirr kuzummm en çok dua ettiklerimdensinnn
Sagol yavrucummm Allah razi olsun senden herkestenn.. Rabbim tum hamislerimize evlatlarini saglikla kucagina almayi nasip etsin inslh.Rabbim kimseyi evladi ile sinamasin.. kasiklarimda agri var 28. Gun oluyorum bugun 30. Gunum umutlanmiorum cunku bi kere 32. Gunumde oldum o zamn cook umutlanmistim.. ama inslh bi mucize olursa cok sevinirim.. cok kotu gribim kafami kaldiramiyorM ama ilacda alamiyorum iste.. sende kendine cok iyi bak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…