infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

iyi aksamlar hatunlar adetimin 19.gunu aniden sicak basmasi ve soguk ter atiyorum kasiklarmda agri var gebelik icn cok erkdn belirtiler ama bi umut iste

Yumurtlama gunu belirtileri bunlar yumurtanmi catliyor acaba. Bazilarinin yumurtalari gec catliyor. Kac gunde bir adet oluyorsun

Bilmiyorum korkuyorum psikolojik galiba 14 aylik evliyim bir kez vajinal muayene olabildim oda zorla. Cok kasiliyorum. İns. Bunuda atlatirim. Doktor adet olunca ara randevu vercem dedi ama ben aramadim hic cesaretli degilim ya.
cnm hic korkma gecen haft fakultede oldum sadece 10 dk sabir sonra gecip gifiyo dusun ben fakultede oldum yavrularimz icn cekilen her cile kutsaldir :-*

Adetin kacinci gunundesin. Benim adetten hemen once kahverengi akinti geliyor birkac gune kadarda adetim geliyor ardindan
cnm ben tarlusal kullandım 4 günüm buğün ama neden böyle kahverenği akıntım oldu anlamadım 10 gün içinde oluyorum adet daha olmadı kanamam

Bilmiyorum korkuyorum psikolojik galiba 14 aylik evliyim bir kez vajinal muayene olabildim oda zorla. Cok kasiliyorum. İns. Bunuda atlatirim. Doktor adet olunca ara randevu vercem dedi ama ben aramadim hic cesaretli degilim ya.
Bende baslarda öyleydim ama rahat ol derdimizin dermanını bulacaz sonuçta. Hem acimiyor ki jel suruyo dktrlar kullandigi alete.

cnm ben tarlusal kullandım 4 günüm buğün ama neden böyle kahverenği akıntım oldu anlamadım 10 gün içinde oluyorum adet daha olmadı kanamam

Himm canım anladim. Ben o ilactan hic kullanmadim bilmiyorum. Ama kötü birsey degildir bence kahverengi akinti bana doktor oyle demisti. Kahverengi akintilarim hakkinda. Seninkide devam ederse doktoruna sorarsin gittiginde.

iyi aksamlar hatunlar adetimin 19.gunu aniden sicak basmasi ve soguk ter atiyorum kasiklarmda agri var gebelik icn cok erkdn belirtiler ama bi umut iste
Yavrum elinde degil biliyorum ama hic vucudunu dinleme.. sadece sakince reglini bekle cok daha iyi olur

Esinde sorun olanlar muhakkak keciboynuzu kürünü yapıp sabah akşam birer bardak içirin. Birde sigarayı bırakın ve bıraktırın o da etkiliyor

Benim eşimde sperm çok azdı bir yıl içinde 1 milyondan 8.5 milyona yükseldi doktorum sağolsun eşimi ikna etti sigara bıraktırdı ve keçiboynuzu önerdi

sa
Himm canım anladim. Ben o ilactan hic kullanmadim bilmiyorum. Ama istegildir bence kahverengi akinti bana doktor oyle demisti. Kahverengi akintilarim hakkinda. Seninkide devam ederse doktoruna sorarsin gittiginde.
sağol cnm nebilim bişey velan var die sormak istedim teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…