infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

ovulasyon kullananlar sorum var ? En Büyük TÜRKİYE

adetin ilk günü mü ölcmeye baslayayım ??:KK64::KK64:

yoksa bitince 5.günden sonra mı ? :KK64::KK64:

bende iyiyim canım temizlik falan zaman geçti bugünnn
ankarada soğudu iyice kış geldi artıkk
ne zaman taşınıyorsunn toplandın mı toplaması kolayyy zatennn:KK73:
Evet ya uzerimde yelek ayağimda pofidik terliklerle geziyorum evin içinde :) evet kuzum yavaştan toplanmaya başladım sus eşyaları porselen takımları az kullandığım mutfak eşyaları falan topladım daha 1 hafta var taşınmaya yawrum evde kiracı var o cokadar bu hafta ama günü belli değil sonra boya badana temizlik en az 1 haftayı bulur yani :)

aklımda farklı bir yerdenmi kadı acaba... umarım senin bebişinin müjdecisi ve aracısı olsun cnm :KK66::KK60:

hayır dogru biliosun cnm ..
acken yapınca gece bisey yemem icmem ki .. :KK66:
saol tatlım ama bi sorum daha var sana :KK70:
adetin 1.günü mü baslanır ? bitince mi 6.günmü ?

yardım et yarabbim yardım et ki şu aciz kulun bir evlat sahibi olsun inşallah sağlıklı sihhatli........

HZ..Zekariya ya HZ.ibrahim e verdiğin gibi bizlere de evlat nasip eyle yarabbim
Rabbim Anne olmak isteyen bizim gibi hasret çekenleri evlat özlemiyle sınamasın inşallah, ... Allahım ne olur bu aciz kullarına bütün kapılarını kapatma.. yaradılış mucizesine inşallah bir gun bizde bizzat şahit oluruz... Tekmeleriyle, bulantısıyla, sancısıyla razıyız.. sağlıklı ve hayırlı bir evlat nasip et rabbim hepimize...
Ey Allahım, sen gönlümüzdekini hakkımızda haıylı eyle,
hayırlısınıda gönlümüze razı eyle AMİN....

Evet ya uzerimde yelek ayağimda pofidik terliklerle geziyorum evin içinde :) evet kuzum yavaştan toplanmaya başladım sus eşyaları porselen takımları az kullandığım mutfak eşyaları falan topladım daha 1 hafta var taşınmaya yawrum evde kiracı var o cokadar bu hafta ama günü belli değil sonra boya badana temizlik en az 1 haftayı bulur yani :)
bende öyle yapmıştımm en az kullananlardan başladım toplamaya
tabi en güzeli güzelce boyansınnn kaba temizliğini yaprsın öyle rahat oluyorrr annenlerde yardım eder nakliye ile anlaşdınız mı aman iyi biryer olsun benim eşyalar hep çizilmiş çok üzüldüm zaten azıcık eşyam vardı:KK57:
eve yerleşince görürüz evini inşallah

yardım et yarabbim yardım et ki şu aciz kulun bir evlat sahibi olsun inşallah sağlıklı sihhatli........

HZ..Zekariya ya HZ.ibrahim e verdiğin gibi bizlere de evlat nasip eyle yarabbim

Amin insallahh cnm ..
sen ne kadardır bekliyosun ..
aramıza hosgeldin cnm..
nerden ?
yasın kac ?

X