infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Eşimin en çok kızdigi şey internetten arastrp kendine teşhis koymak :) sen nye böyle kendni uzuyosun ki boş yere bak doktorlar bişi yok demiş usutmussundur muhakkak kendni sıcak tut bak tuplerinde açık cikms ne güzel benimki tikali çıktı ameliyat oldm da birini açtırdm şükürler olsun diyrm bunada şükür hiç acilmayabilirdi .. sende kafaya takma bukadar dışta olsa bi gebelik gecrmissn sonuçta inş bi daha kalırsın hemde bu sefer gerçek gebelik olck inş umutları yitirmek yok ALLAH var gam yok adaçayı yağını dene derim ben yada bele yaki koyuyorlar eczanede satılıyor mus tanesi 4 lirayms bi dene bakalım belki geçer o ağrıların bendede oldu bu ay o ağrılar ben bebek diyrm yada usutmusum ama bakalım kısmet :) seninki hep mi oluyo ayin belli zamanlarinda mi?

Evet canim aynen benim de eşimin de en kizdigi sey zaten ondan gizli yapiyorum! Hep olmuyor genelde ayaktan usuttugumde oluyor tahlil yapiyoruz idrar yolu enfeksiyonu cikiyor ama iste insan her ay umutla bekleyip olmayinca bi sebep bulmaya calisiyor haklisin şüküretmem gerek böyle zamanlarda rabbime daha yakin olmam sığınmam gerekirken kalbim isyana gidiyor oysa biliyorum ki hiç şüphesiz O'nun ol dediği olacak bizim sınavımızda bu sanırım hepimiz için hayırlısı olsun.Efendimiz (SAV) buyuruyor; "sen kardeşinin adına günah işleyemezsin o da senin adına günah işleyemez sen ona dua et o da sana dua etsin.."birbirimize günahsız ağızdan dua edelim tüm kadınlar kulubu arkadaşlari dualarimdasiniz dualarinizda banada yer verin.

Ee cnm sorun oysa sıkıntı deil demekki hep patikle dolaşacak sin kendni sıcak tutacaksin o esnada şeytan giriyo araya işte vesvese veriyo sana sakin kanma onlara Rabbim vermiyosa vardır bi bildiği de ve sustur o seytani ben hep dua ediyorum zaten hemde kendimden önce ediyorum

gunaydin kzlar yeni bisey duydum nisan yagmuru ya da zemzemm suyuna 70 felak nas ihlaS fatiha ayetel kursi 1yadin okkuyup 70 ggun inanarak iciyomusz hamile kalmak icn :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…