infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

hmm senin rahminde sıkıntı var yani bende korkuyosun sandım ... ne belli olur mu dedin cnm anlamadım hm cok pahalı deildir inş tatlım iyice arastr uygun fiyata yaptırır güzel sonuclarla gelirsin inş kuzum

Canim sıkıntı yok. Evet korkuyorum ve hic vajinal muayene yaptiramadim.
Diyorum ki bende acaba rahim inceligi yada rahim kalinligi da olabilirmi. Hsg de belli olurmu rahim incemi kalinmi belli olurmu onu sordum. Hani hic muayne yaptirmadimya belkide incelik yada kalinlik varsa onuda bilmiyorum yani. Ne zor islermis bu isler ya.

Ayy bu korku cok fena ya hep bi engel bunu yenmek lazim.. muayneler cok onemli ..tuhh

Merhabe canım bizim durumumjzda
Kızlar ya off içim daralıyor. Biz ne zaman anne olacaz. Bende de esimdede sorun yok ama niye olmuyor hala ya. Simdide rahim filmimi cektirsem erken mi yada daha. Napayim ya ben vajinal muayene bile yaptirmadim hic. Yani yaptiramiyorum ki.
Merhaba canım bizin durumumuzda sizinkiyle aynı bende daha geçen ay vajinal muayene oldum enfeksiyon varmış onun için tedavi oldum geçti çok şükür bu ay da klomen kullandım bugün kontrole gittim yumurtlama olmuş çok şükür inşallah bebiş vardır :) diyeceğim o ki bence muayeneye git bir an evvel

İns., vardir bebisin. Ne kadarlik evlisin. Ben 1. Yillik hic muayene olamadim.

Kizlar bide bugun asilama fiyatini mrk ettim 500 mus sanrm o civar.. yaptiran varmi yakinlarda fiyat nedr .. birde tup bebek fiytinda merak ediyorum ..bugun dr bise demedim ama kasimdada regl olursam o zamn tekrar soliyebilirim..

Rabbim aratmasin bekletmesin kizlar bugun regl 2. Gunu 3 yilk evliyim cok fena bozuluyorum her reglmde bugun dr bekkeyen bir bayanla tanistim 42 yasinda ve 20 yildir bekliyor..

Allahim duy sesimizi sen kerem sahibisin. Bize merhamet et. Bizi evlatsizlikla sinama. Butun evlat isteyen ümmeti muhammedle beraber bizlerede nasip et. Amin. Bizimde sinavimiz bu galiba

Rabbim aratmasin bekletmesin kizlar bugun regl 2. Gunu 3 yilk evliyim cok fena bozuluyorum her reglmde bugun dr bekkeyen bir bayanla tanistim 42 yasinda ve 20 yildir bekliyor..
merhaba tatım.. aynı kaderi paylaşıoruz.. sende sıkma canını rabbin inşallah bizede nasip eder... ben bu ay aşılama yapacakken bayrama denk geldi diye doktor son kez dedi ve klomen verdi.. takip etmedi. 11. gunu pregnyl yaptır dedi yaptırdım.. ama iğneden 4 gun sonra okadar kötü oldumki ölüyorum sandım yaa...

Cok gecmis olsun cnm bndr dr umdan memnun degildim degistrdim yoksa bende 2-3 ay ince asilama yaptrmis olucaktim..dr direk hsg yerine laparskopi yapim die tuttrdu sorunum yokken ardindan asilama yaprz dedi normal yolla kalman cok zor dedi.. dr degistim oda suan hemn gerek girmedi cunku filmm cok iyi tuplerim iyi tahlillerim hep tekrarlanio ii reglm maslh duzenli.. cok sukur.. bnm daha fazla yumurta atmami sagltio hap verio.. esimin sprmlerinin sansi yukselio bklm bu dr cok guveniyorum

Hayirlisi ile inlsh gerek kalmaz cnm bu arada ..sende sikma canini.. hepimiz birbirimize destek olucaz insan bazen ki kendi adima esimle bile konusmak istemiyorum beni anladigni sanmiyorum

inşaallahhh gülüm rabbim kucaklarımızı boş koymasınnn inşallah.. bakalım bu ayın yeni hamişi sen olursun belkide

Hayirlisi ile inlsh gerek kalmaz cnm bu arada ..sende sikma canini.. hepimiz birbirimize destek olucaz insan bazen ki kendi adima esimle bile konusmak istemiyorum beni anladigni sanmiyorum
elbettee çunku bedenen bekleyen biziz, çok yıpranıyoruz... anlayamazlar ki.. malesef .. bizde burda birbirimize destek oluyoruz işde... ben çok fazla yazamıorum ama hep okuyorum takip ediyorum.. Rabbim yuzumuzu guldursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…