infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Evet kizlar ya bebek varmi diye soruyorlar
yok cevabima karsilik olarak bide
niye yok sorusuyla karsilasinca cinnet geciresim geliyor ya
Ben ne bileyim niye yokya. Rabbim nasip ettide biz mi istemedik sanki.

aynı durumdan muzdaripiz hepimizde ..

inşallah bu soruları soranların kucağına atarız bebişlerimizi en kısa zamanda kuzum ..

Reactions: nea
Kizlar bu ay sogan kuru deniyordum. Bayramdan dolayi annemlere gidince yarim kaldi ya sadece 7 gun uygulayabildim o yuzden bu aydan hic umudum kalmadi.

Kizlar bu ay sogan kuru deniyordum. Bayramdan dolayi annemlere gidince yarim kaldi ya sadece 7 gun uygulayabildim o yuzden bu aydan hic umudum kalmadi.

eşime alalım dedim tm dedi bakalım nasip cnm :)

Hayırlısı demek , teslimiyetin adıdır . ***Allaha teslim**

İns.canim ya ins. Her anım duayla geciyor. Yatiyorum kalkiyorum aklimdan cikmiyor bebek meselesi. Bir yere gitmekten cekinir oldum. Bebek soracaklar diye.

ahh bende aynı durumdayım ..

bugün arkadasım dedi ki ; sen bunalmıssın resmen ..

stres at , calıs , mesgul ol .. hersey cocuk degil ki dedi ..

ahh bende aynı durumdayım ..

bugün arkadasım dedi ki ; sen bunalmıssın resmen ..

stres at , calıs , mesgul ol .. hersey cocuk degil ki dedi ..

Aynen canim bana da aynisini diyolar. Aman olmasin bosver diyenlerde oldu. Ama iste hersey beyinde bitiyor. Aklimiz almiyor bu durumu. Yuregimiz evlat hasretiyle yaniyor. Kimseye anlatamiyoruz ki. İns. Ovulasyon testi sende ise yarar canim.

Aynen canim bana da aynisini diyolar. Aman olmasin bosver diyenlerde oldu. Ama iste hersey beyinde bitiyor. Aklimiz almiyor bu durumu. Yuregimiz evlat hasretiyle yaniyor. Kimseye anlatamiyoruz ki. İns. Ovulasyon testi sende ise yarar canim.

evet cnm haklısın ..
insallah bakalım pzt. siparis etcem ..
işe yarar umarım hayırlısı olsun bebegim ..

Annem cani
Annem canım annem yanimdaysa hiç bana birakmiyor Cvbi.. insan In kendi annesi gibi yok yeryuzundeki melegimiz

Çok gerginim psklji kalmadi bi neşeli bi üzgün kasiklarim yanio bat yaklastikca

Allahim senden baska kimsemiz yok.. sen herseyi bilen Gören duyansin.. bizlerin de seslerini duy.. Sana hayirli Kul bize hayirli evlat olucak çocuklar nasip eyle..eli ayagi düzgün saglik sihatleri yerinde.. huzur mutluluk katsinlar..Amin. lütfen Allahim

A
Amin canim, en son test yapmayacam diyordun naptin .

A

Amin canim, en son test yapmayacam diyordun naptin .
Yapamadim esimde yapma bole umutlu beklemek daha güzel diyo.. bat 14 beklemedeyim bazen regl olucam gibi bazende Degisik hissediyorum çok kaptirdim bebek le yatip bebek le kalkiyorum.. ruyalarimda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…